PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537022}

Tamara i mężczyźni

Tamara Drewe
5,9 18 214
ocen
5,9 10 1 18214
6,6 9
ocen krytyków
Tamara i mężczyźni
powrót do forum filmu Tamara i mężczyźni

jeżeli ktoś lubi klimaty angielskiej wsi wraz z poczuciem brytyjskiego humoru i zapachem
pastwisk to jest to film dla niego. Ci którzy szukają elementów z hollywoodzkich komedii
romantycznych niech ominą ten film z daleka.

ocenił(a) film na 7
mikantos

oczywiście popieram. typowo angielskie klimaty i angielki humor. medal dla rewelacyjnych wsiowych niuniek. jak na nie patrzyłem to przypomniały mi sie mapety i tych dwóch starszych kolesi w lozy co zawsze wszystko krytykowali i zgredzili, cudo. obok przepieknej gemmy ich role zasługują na szególna uwage.
pozdr

ocenił(a) film na 6
profix

Bardzo miłe kino nie obrażające widza.... Film nie jest głęboki, ale przyjemnie się go ogląda.... dla relaksu ;)

ulubione88

sympatyczne kino bez kompleksów

taka refleksja na dziś, w krajach wysoko rozwiniętych pokazuje się wieś, w Polskich filmach udajemy ze tej wsi nie ma. Szpanujemy tymi samymi 3 wieżowcami z Warszawy. Polskie kino nigdy nie będzie dobre,,, chyba ze przestaniemy w nim sobie i całemu światu coś udowadniać

ocenił(a) film na 5
Kenkaru

polska wies jest pokazywana ale w schizofreniczny sposob, albo mamy przeslodzone Ranczo albo przerazajacy Lincz lub Dom zly, brak jest czegos posredniego

ocenił(a) film na 7
Razengoroth

chciałam jakoś zaprzeczyć wobec tych argumentach, ale nie mogę znaleźć nic kontra! chyba musi być coś w naszej kinematografii nie tak.
brytyjski humor. wystarczy tyle by dać wysoką notę. świetna komedia z genialnym zakończeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones