PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1257}

Tańczący z wilkami

Dances with Wolves
7,8 116 692
oceny
7,8 10 1 116692
6,9 17
ocen krytyków
Tańczący z wilkami
powrót do forum filmu Tańczący z wilkami

:P
Ten film to jakaś kpina, przecież ta zupełnie "nierealistyczna" fabuła widocznie żywcem jest zerżnięta z Avatara! Wiem! To samo napiszę w Recenzji Pokahontas! Przecież to takie nierealistyczne, taaa, żołnierz zakochuje się w indiance, jeszcze czego?! To niemożliwe! Oni są niekompatybilni! I łamią prawa fizyki jeżdżąc na koniach! Dno!
-9000/10

A te oskary to za co?! Nie było żadnych efektów specjalnych! Jakim cudem dostało to więcej niż Avatar?! Przecież gra aktorska wcale nie lepsza! XD



>inb4 posty debili, co nie kumają pojęcia "prowokacja"

yuriprimepl

No film słabizna, bo na Pandorze lepiej jest niż tam, a indianka nie jest taka fajna jak Neytiri, która jest najpiękniejsza na świecie.. yyy... Pandorze

yuriprimepl

Jak to możliwe aby fabuła filmu została "zerżnięta" z Avatara? Przecież "Tańczący z wilkami" wyprodukowany był w 1990roku, a "Avatar"
w 2009.
W filmie nie tylko chodzi o grę aktorów ale o jego przesłanie. W filmie "Tańczący z wilkami" chodzi głównie o okazywanie szacunku ludziom innego koloru skóry, czy też wyznania.Przedstawia również pomoc udzieloną obcemu rodowi i zaufanie nieznajomemu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
piczympoom

To jest lepsze od tego Avatara. Przynajmniej strawne jest dla ludzi nielubiących sci-fi. (Jak mój Ojciec xD)
Oskarżenie jest bezsensowne i głupie co popieram słowami Wolvesa.

Narvany_Chochlik

Wstydził by się ten cały Kostner, żeby odgapić od Avatara, co on sobie myślał, że nikt się nie zorientuje, że zamiast byłego marins, niebieskiej kosmitki i innej planety zrobi oryginalny film ?
Wstyd Panie Kostner, wstyd !!!

Wolves

http://iv.pl/images/29474158931211000946.jpg

Pozdrawiam.

yuriprimepl

HAHAHAHAHAHA !!! Nie mogę... Pocahontas...Avatar...prowokacja... Leżę i kwiczę! Padaka przed komputerem po prostu! ;D
Brawo dla autora tego wątku! Uśmiałam się do łez! :D

ocenił(a) film na 10
yuriprimepl

czysta prowokacja lub żenujący gość...

ocenił(a) film na 10
yuriprimepl

Kolego nie warto takich rzeczy pisać bo przeciętny człowiek nawet tak oczywistego żartu nie chwyci.

ocenił(a) film na 10
yuriprimepl

Wypowiedź yuriprimepl to oczywiście jakaś prowokacja. To raczej "Avatar" jest "Tańczącym z wilkami na innej planecie", powstał przecież później. Jeden i drugi film bardzo lubię, i w tym wypadku wcale mi to odgapianie pomysłów nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 8
yuriprimepl

My god... Ludzie mnie zaginają swoją ułomnością...

ocenił(a) film na 9
Danathiel

proponuje sie zapisac na terapie.nie wiem moze AA.po prostu inteligencja wysoka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones