PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 157 277
ocen
7,3 10 1 157277
6,7 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Już długo nie widziałam tak dobrego filmu. Uznaję tę część za najlepszą mimo scen niemożliwych, ale w sumie oto w tym filmie chodzi. Samochody, laski i akcja ( bajka) Ten film pobija wszystko. Końcówka filmu mnie dobiła:( For Paul...

ocenił(a) film na 9
nati2099

Racja, sporo osób doszukuje się w tym filmie złożonej fabuły najlepiej z przesłaniem, realistycznych scen akcji zgodnie z wszelkimi prawami fizyki i Bóg wie czego jeszcze. Tylko nie o to chodzi w tym filmie, ma być rozrywka, szybkie tempo, pościgi i strzelaniny - to wszystko jest i dziś w kinie bawiłem się świetnie. Całość psuje jedynie myśl, że Paul nie żyje i podczas filmu ta myśl chodzi po głowie. Lubiłem tego gościa i bohatera, którego grał, osobiście dla mnie to koniec serii jaką znamy. Co do zakończenia to świetnie to rozegrali, trochę smutne i przykre, ale cieszę się że w ten sposób oddali mu hołd. Szkoda, że młody facet, który miał poukładane życie zginął, ale tak to jest że dobrzy ludzie umierają, a ścierwa nadal chodzą po tym świecie...

ocenił(a) film na 10
bolec99

Cieszę się, że ktoś ma takie myśli jak ja. Wiele moich przyjaciół nie zgadza się ze mną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones