PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348062}

Sztuka płakania

Kunsten at græde i kor
7,2 5 841
ocen
7,2 10 1 5841
7,0 4
oceny krytyków
Sztuka płakania
powrót do forum filmu Sztuka płakania

Filmy polecane ostatnio przez Filmweb są beznadziejne. Ten film jest o chorych psychicznie ludziach, jest smętny, nudny, bez polotu i finezji !!! Co tu polecać ? Takie filmy nie wnoszą niczego dobrego...

ocenił(a) film na 8
Robson_10

Szkoda, że tak sądzisz. Nie jest to smętny czy nudny film. Jest to film o życiu które jak i w tamtym kraju jak i w Polsce przezywa wiele rodzin ale nikt o tym nie mówi gdyż albo zbyt boli albo sie juz człowiek przyzwyczaił...
Nie jest to łatwe w odbiorze gdyż porusza głęboki i poważny temat wiec jeśli oczekiwałes akcji czy "polotu" to z góry bym tego nie zakładał. Całosc jest zrobiona dobrym i refleksyjnym tonie pokazujący tajemnice rodziny (niekoniecznie dobrych) jakich jest wiele na świecie. Sporo z nas żye w dobroci, w ciepłych i prztulnych płonieniach rodzinnego ogniska...Ten własnie film pokazuje, że życie jest okrutne i tak naprawdę takie życie w jakim częsc czy może nawet większosc z nas żyje jest darem...którego innym wielce brakuje... Pamiętajmy o tym...

Ja osobiście polecam ten film każdemu kto lubi czasem się zastanowic nad sensem życia czy ludzkiej naturze...

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Sherkin42

noi oczywiście moja ocena to 8,8/10 - 9/10

użytkownik usunięty
Sherkin42

Zgadzam się, również uważam, że to bardzo dobry, refleksyjny obraz. Piękne zdjęcia.

Dzieciaki po takim domu to raczej się za bardzo w społeczeństwie nie odnajdą, nie wiem skąd mam taką pewność ale wydaje mi się że w Danii takie przypadków jest więcej niż w Polsce i są bardziej ukrywane bo w końcu to taki szczęśliwy naród, kilka calsbergów i rodzinka uradowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones