PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568200}

Sztuka dorastania

The Art of Getting By
6,7 39 672
oceny
6,7 10 1 39672
Sztuka dorastania
powrót do forum filmu Sztuka dorastania

Film chce pretendować do filmu głębokiego, dla wrażliwców i o wrażliwcach - ale może być tak odebrany tylko przez 13-15 latków. Nowa moda w Hoolwoodzie zwęszyli temat, i teraz będą wałkować aż do znudzenia - brakowało jeszcze by założył tenisówki i portki "emo".... a następnie się pociął, dzieci by szalały w kinach. Film nestety jest kiczowaty, sztuczny i prosty w przekazie jak polskie telenowele ;) czy komedie z Szycem i Karolakiem. Dałem tylko 3/10

ocenił(a) film na 10
ixxert

Kolego to już nie twoje pokolenie :P nie znasz się na upodobaniach młodzieży :)

ocenił(a) film na 4
yuoshi7

Ja mam 18 lat i też uważam że film jest strasznie słaby. Kolejny film o dzieciakach które uważają że spotkały najlepszego przyjaciela i kochanka w jednym. A tak naprawdę ten film nie ma nic wspólnego z przyjaźnią ani miłością. Jest to film jak już o problemach młodego chłopaka ze swoją osobowością i dziewczynie która na początku myśli tylko o sobie ale... nie, jednak na końcu zauważa też kogoś innego... Ale tylko dlatego żeby poprawić sobie samopoczucie ;(

ocenił(a) film na 10
NikaDominika15

Ten film nie ma jakiegoś wielkiego przekazu :P Jest żeby sobie oglądnąć a nie wyciągać nie wiadomo jakie wnioski z niego, jakieś morały ;p

ocenił(a) film na 4
yuoshi7

To po co oglądać film który nie niesie za sobą jakiegoś przekazu ?? Moim zdaniem taki film jest nic nie wart ;)

ocenił(a) film na 10
NikaDominika15

Po co żeby zabić czas ;p po prostu żeby oglądnąć. Ty oglądasz tylko filmy z których można się czegoś nauczyć? ?

ocenił(a) film na 10
yuoshi7

Ups pomyliłem tematy z odpowiedziami xd bez przekazu film to mi chodziło o "Postrach Nocy" a nie o "sztukę dorastania" Natomiast ten film jest przyjemny do oglądania ;d

ocenił(a) film na 4
yuoshi7

A co do filmu "Postrach nocy" choć lubię wampiry i Colina to faktycznie bez większego przekazu ;)

ocenił(a) film na 4
yuoshi7

Tak właśnie nie lubię tracić czasu jeśli mam go tracić to wolę w inny sposób ;)

ocenił(a) film na 3
yuoshi7

Pamiętasz taki film jak Donie Darko, film o młodych ludziach ale jednak dla każdego, i oczekiwałem czegoś podobnego
Donnie Darko przy tym to arcydzieło
SPOILERY, SPOLERY :p :p - a Sally to zwykła d...... dajka dająca jakiemuś staremu i przypadkowemu dziadowowi udającemu artyste... ;) a ten młot dalej ją potem chciał :D no kurcze ten dzieciak zupełnie nie miał jaj, więc po co wył skoro miał świadomość (był taki inteligent) że żadna go nie zechce

Pożartowałem, sobie ale to rzeczywiście jest treść tego filmu ;)

ocenił(a) film na 6
ixxert

nie jest aż taki zły;p dlatego dostał ode mnie "niezły" ale przesadą jest to ze od 9 grudnia w kinach a ja go rok temu oglądałem;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones