PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568200}

Sztuka dorastania

The Art of Getting By
6,7 39 672
oceny
6,7 10 1 39672
Sztuka dorastania
powrót do forum filmu Sztuka dorastania
ocenił(a) film na 5
okti

osobiście odradzam oglądanie. Nie ma w tym filmie nic ciekawego. Motyw przewodni strasznie oklepany, brak interesujących scen..i oczywiście zakończenie do przewidzenia.

ocenił(a) film na 8
okti

Ja natomiast zachęcam do obejrzenia :) Jest to film łatwy, prosty i przyjemny- a przy tym niezwykle naturalny. Bardzo ciekawa (i według mnie także sympatyczna) jest postać głównego bohatera, młodocianego artysty-nihilisty, który powoli otwiera się na ludzi i uczy się brać odpowiedzialność za swoje życie. Przy tym gra aktorska dorosłego już Freddiego Highmora, znanego z dziecięcych ról w "Marzycielu" i "Charlie i fabryka czekolady", momentami naprawdę wzrusza. Podobały mi się dialogi w filmie, specyficzne poczucie humoru tego filmu i jego niespieszne tempo. Ok, może temat nie jest jakiś niezwykły, ale sposób w jaki ta historia została opowiedziana przemówił do mnie. Oglądając ten film fajnie i sympatycznie spędziłam czas i dlatego, serdecznie ten film polecam:)

Naethalee

Zgadzam się z Naethalee , ten film jest bardzo przyjemny, z chęcią obejrzę go raz jeszcze :)

ocenił(a) film na 9
Naethalee

Zgadzam się. Przyjemny film :)

okti

strata czasu? Pyta fan Boltonu :P

MJLC

co z tego ze Boltonu ?

ocenił(a) film na 8
okti

Jest warty obejrzenia. Osobiście mam go na DVD. Myślę, że do takich filmów się powraca tj. do August Rush na przykład. Polecam!

okti

OPPPA GANGNAM STYLE!

ocenił(a) film na 10
okti

Ja również polecam i zgadzam się z Naethalee, film wyróżnia naturalność. Motyw przewodni faktycznie znany, ale inaczej nakręcony niż w innych filmach. Z resztą sami zobaczcie xD

okti

Zaczynał się intrygująco, ale potem czar prysł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones