PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31887}

Szkoła uwodzenia 2

Cruel Intentions 2
5,4 17 240
ocen
5,4 10 1 17240
Szkoła uwodzenia 2
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia 2

Pierwsza częsc 9/10, klimat, fabuła, muzyka, aktorzy... a to coś to parodia i to marna :/

Barbasiss

Ja 2 części daję 8/10. Bardzo mi się podobała, tylko aktorstwo marne. Główne role mogliby zagrać SMG i RP skoro w tym filmie było pokazane to co działo się wcześniej niż w 1. Poza aktorstwem nie mam żadnych zastrzeżeń.

ocenił(a) film na 1
amelia_

dla mnie nie ma porównania z 1szą częścią. 2ga to jakieś zupełne nieporozumienie, zastanawia mnie po co to w ogóle powstało? szczególnie, że zrobił to ten sam facet. aż przykre.

użytkownik usunięty
machol

Wczoraj obejrzałam druga czść na polsacie. Masakra! Co to w ogóle było?!:-/ Strasznie pusty film, nie ma porównania z jedynką! Te sceny, które przypominały pierwszą część, te dialogi bohaterów, ta głupia Cherie, która tak starała się być podobna do Cecile, ta córka dyrektora... Poprostu koszmar! I w dodatku to głupie zakończenie! Może gdyby główne role zagrali Ryan Philippe i Sarah Michelle Gellar, to coś by z tego wyszło...
W prztszłym tygodniu ma byc trzecia część... Ciekawa jestem, co to będzie, choć sądząc po opisach jeszcze gorsze G niż druga część...

ocenił(a) film na 2
Barbasiss

druga cześć to mega shit 0/10
kiepski :
-klimat,
-fabuła,
-muzyka,
-aktorzy

Barbasiss

zgadzam sie, nie wiem dlaczego film ma tu ocenę AŻ 5 :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones