PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31887}

Szkoła uwodzenia 2

Cruel Intentions 2
5,4 17 tys. ocen
5,4 10 1 17263
Szkoła uwodzenia 2
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia 2

Wczoraj go oglądnęłam, bo myslałam, że to będzie coś fajnego. Ale cóż. Powiem tylko tyle, ze ten film nie ma ani trochę logiki. Ten film jest po prostu CHORY i w ogóle nie powinien powstać :|

Little_My

Jak dla mnie, to on przede wszystkim nie ma fabuły i treści ;/

ocenił(a) film na 1
Avery_2

Dokładnie. To jest tak pomieszane, jak sałatka meksykańska :|

ocenił(a) film na 1
Little_My

wiekszekszego kitu niż ten film jeszcze nie widziałam. tragedia

Little_My

absolutnie sie zgadzam :P film był koszmarny !

moniara

wiekszego badziewia nie widzialam. Wiekszosc scen i dialogów identycznych jak w czesci pierwszej...

Dno, syf i badziewie.

A Ja myslałam ze czesc 3 to badziew ;]

ocenił(a) film na 1
Little_My

I jeszcze te ujeżdżanie konia =-' W ogóle ta blondyna taka sztuczna była

ocenił(a) film na 1
Little_My

Spodziewałam się czegoś lepszego, spotkało mnie rozczarowanie i to naprawdę duże. To film, który powstał na fali popularności I części, tylko po to aby wyciągnąć trochę pieniędzy od widzów. Przynajmniej takie wrażenie odniosłam.

Little_My

wszystko było w nim pomieszane i w niektórych momentach nie mogłam sie połapać o co chodzi, 1 cześć milion razy lepsza

ocenił(a) film na 3
biegun13

jedynka byla calkiem zjadliwa......o dwojce tego powiedziec niestety nie mozna :|

Bardock

W dwójce jest wszystko naładowane wymuszoną zniesmaczająca erotyka, której w pierwszej nie było, fabuła na siłę zrobiona na podstawie jedynki, a aktorzy do bani, w ogóle nie pasujący do roli.

ocenił(a) film na 2
Little_My

Strszny!!! człowiek aż się denerwuje że musiał poświęcić tyle swojego czasu na oglądanie czegoś takiego!