PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1272}

Szklana pułapka 3

Die Hard: With a Vengeance
7,4 111 460
ocen
7,4 10 1 111460
7,4 19
ocen krytyków
Szklana pułapka 3
powrót do forum filmu Szklana pułapka 3

1-3 best

ocenił(a) film na 8

1-3 najlepsze części , 4 i 5 to gnioty , czekam na 6 zobaczymy

ocenił(a) film na 9
James_Bond_filmweb

Nie licz na to, lepiej już nie będzie. Nie te czasy dla dobrego kina akcji z jajem. DH 4.0 wymęczyłem, obejrzałem z bólem i nic z niego nie pamiętam, DH5 obejrzałem pierwsze 20 minut i wyłączyłem bo takie to było gówno. Dobrze, że jest nieśmiertelna trylogia Tiermana, którą można oglądać 100 x dziennie :)

ocenił(a) film na 7
Cobra_Choke

Dwójka nie jest Tiermana z tego co wyczytałem na filmweb. Więc to nie trylogia. Chyba że to błędna informacja

James_Bond_filmweb

Mnie się bardzo się podobała część 4 ., tak samo jak pierwsze 3 części i uważam, że niczym nie odbiega jeśli chodzi o jakość. Wartka akcja., dużo się dzieje i co najważniejsze dla mnie, główny bohater wygląda tak jak powinien., czyli facet w średnim wieku, po przejściach i z bagażem doświadczeń, lekko depresyjny ale wciąż wierzący w najwyższe wartości.,

James_Bond_filmweb

Najlepsza 1 i 3 druga tez niczego sobie a 4 i 5 juz dla mnie nie istnieja.Swietna rola Ironsa i Samuela l Jacksona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones