PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179}

Szeregowiec Ryan

Saving Private Ryan
8,1 652 071
ocen
8,1 10 1 652071
7,7 44
oceny krytyków
Szeregowiec Ryan
powrót do forum filmu Szeregowiec Ryan

8/10

ocenił(a) film na 9

gdyby nie bzdetne zakończenie, byłoby więcej

ocenił(a) film na 10
karolinag35

A co w tym zakończeniu ,,bzdetnego''?

użytkownik usunięty
jeti

Miałem podobne odczucie, [SPOILER] mnie akurat zniesmaczyło ostatnie ujęcie- te chwalebnie powiewające The Stars and Stripes, które znowu musiało ostro połechtać amerykańską dumę (pewnie koleżanka mówi o ogólnym zakończeniu).

ocenił(a) film na 10

U Wajdy lub u Kutza też biało czerwone flagi powiewają, czyli też mają bzdetne filmy? Jak wywiesisz flagę na 11 listopada, to bzdety wyczyniasz?

użytkownik usunięty
jeti

Jeśli odnosisz się do mojej wypowiedzi, to cytuj moje słowa (nie ma tam nic o bzdetach). Oceniłem film na bardzo dobry, a końcówka po prostu nie przypadła mi do gustu i prawdopodobnie obniżyła moją ocenę- w tym sensie miałem podobnie do koleżanki. Zbyt bajkowe jak dla mnie podsumowanie dzielnej armii Stanów, wolę filmy typu Full Metal Jacket, które z żołnierstwa w sporym stopniu szydzą.

A wywieszenie flagi znaczy tyle co wywieszenie flagi, patriota chyba jest patriotą cały rok, a nie gdy wywiesza flagi.

ocenił(a) film na 9
jeti

mniej więcej o to mi chodziło... ostatnia scena zaaranżowana na pełną patosu, finał filmu, zepsuta słabą kreacją aktorów i marnym dialogiem, bardzo marnym, wystarczyło to sobie darować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones