PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541045}

Szefowie wrogowie

Horrible Bosses
6,5 129 880
ocen
6,5 10 1 129880
5,6 16
ocen krytyków
Szefowie wrogowie
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie

bez szału

ocenił(a) film na 4

Można obejrzeć, chyba najlepsze momenty zostały pokazane w zwiastunie. Średnia komedia dla mało wymagających.

ocenił(a) film na 7
martolinda

Nie zgadzam się. Dla mnie to bardzo dobra komedia.

martolinda

a ja sie zgadzam - sredniak. Spodziewalem sie czegos lepszego. Gra aktorow ok, ale dialogi jakos nie powalaly smiechem.

martolinda

Pojechałam do kina na spontanie, nie wiedząc co to, nie widząc zwiastuna. Myślałam, że to będzie kolejna kretyńska komedia, ale jechałam z Przyjaciółkami i stwierdziłam, że przeboleję. I hej, naprawdę mi się podobało! Śmieszny, lekki film. Kevin Spacey mnie rozwalał momentami, chyba jeszcze nie widziałam go w komedii. :D Foxx też, mimo, że mała rólka. Sposób w jaki się 'targował' i pił napoje przez słomkę - bezbłędne. :D Charlie Day, grający Dale'a był po prostu rozbrajający! Zwłaszcza w scenie, gdzie naćpał się tą koką. Farrell'a mówiąc szczerze, nie poznałam.
W gruncie rzeczy, naprawdę mnie rozbawił ten film. Pozytywne rozczarowanie. Daję 8, bo w kategorii jakiej jest, naprawdę daje radę.
Co kogo śmieszy w sumie, jednym się spodoba, innym nie. Dla mnie bardzo ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones