PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505402}

Szczęściarz

The Lucky One
7,0 93 619
ocen
7,0 10 1 93619
2,5 2
oceny krytyków
Szczęściarz
powrót do forum filmu Szczęściarz

data premiery

ocenił(a) film na 8

ciekawe ile razy jeszcze zmienią datę premiery w Polsce :/

krypier

Oby już nie zmieniali, rok temu w wakacje czytałam książkę, to teraz chcę w wakacje iść na ekranizację :)

DagnaMara

Qrcze, najpierw miało być 20 kwietnia, przesunęli o prawie 2 miesiące na 15 czerwca, a teraz znowu o miesiąc??????? NNNIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :(

zgadnij_kto

Mi tak samo robili z "Beastly", myślałam że wyjdę z siebie, bo to były spore odstępy czasowe. Ile można, tylko na tym tracą, bo w Internecie pojawi się super kopia przed naszą premierą i wszyscy sobie w necie obejrzą, a ja chcę iść na to do kina już teraz!

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Idiotyczne zagranie, opóźniają premierę w kinie z powodu problemów z reedycja książki, czy jak?

ipatrick

Nie wiem, ale to się już robi denerwujące, no bo na przykład taki "Zmierzch" ma premierę w Polsce wtedy co na świecie, a tu czekasz na coś innego i czekasz i czekasz. Oby w ogóle do kin "Szczęściarz" wszedł, bo inaczej będę mega zła.

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Pewnie wejdzie, ale naprawdę dystrybutor leci sobie w kulki z tym przekładaniem premiery. Ma to zapewne jakieś podłoże związane z finansami i umową z wydawnictwem Albatros, ale bez przesady... Bo książka z filmową okładką już wydana, a więc...? http://www.empik.com/szczesciarz-sparks-nicholas,p1049662668,ksiazka-p

ipatrick

Okładka może być, ale ja mam tą jesienną, niesamowite kolory, fajnie mi wygląda na półce, ale co do filmu, to być może przesuwają, bo nie wiem no, wchodzą większe hity? Nie znam się na dystrybucji filmów, więc nie wiem jakie tam mają zasady, ale ja chcę ten film obejrzeć w wakacje, kiedy mam dużo wolnego i mogę iść do kina. Niestety jeśli chodzi o czas między wakacjami, nie mogę sobie ot tak chodzić kiedy chcę do kina, bo nie mam na to czasu, za dużo zajęć, nauki itd. itp.

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

W sumie ten termin czerwcowy był okej, już wakacje itp. Ale może chcieli faktycznie przesunąć to na najlepszy okres "utorgu" kinowego, bo w tym czasie nie ma premiery nic innego na co warto czekać. tego 15 czerwca do kin wchodzi naraz 8 tytułów... Ale w sumie 13 lipca z kolei sześć... Może warto napisać do dystrybutora z owym zapytaniem o powód przesunięcia.

ipatrick

To kiedy jest ustalona premiera (na razie)?

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

13 lipca :)

ipatrick

Może już nie przełożą. Oby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones