PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825}

Szósty zmysł

The Sixth Sense
7,8 629 916
ocen
7,8 10 1 629916
7,6 39
ocen krytyków
Szósty zmysł
powrót do forum filmu Szósty zmysł

W momencie jak Cole poszedł do toalety się załatwić za jego plecami przechodził duch.Ta scenka wraz z dobrym dźwiękiem spowodowała że aż podskoczyłem.
O to właśnie chodzi w takich filmach.Nie potrzeba krwi tylko przedłużający się moment spokoju i nagle nieoczekiwany dźwięk z przerażającą sceną.
Ogólnie film bardzo dobry.Ocena 8/10

simon3333

Ja się przestraszyłam gdy Cole był na stypie i wszedł do pokoju zmarłej dziewczynki, a ta złapała go za nogę. Ja bym dostała zawału.... ;p

simon3333

W czasie tej sceny moja siostra upuściła coś za moimi plecami. Więc nie tylko podskoczyłam, serce prawie podeszło mi do gardła. Film rzeczywiście bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8
simon3333

Ten film ma dużo scen, w których serce podchodzi do gardła.... genialny.

ocenił(a) film na 9
simon3333

Też się wtedy nieźle przestraszyłam. ;) Film świetnie buduje napięcie.

ocenił(a) film na 9
simon3333

Po obejrzeniu pierwszym razem gdy byłam jeszcze niewielka to po seansie wszędzie widziałam przerażjace kobiety z nożem w ręce:D Pomimo tego,że za drugim razem już wiedziałam co mnie czeka to i tak kilka scen mnie zaskoczyło.Dreszczyk emocji+ciekawa historia+zaskakujące zaskoczenie=bardzo dobry film:)

ocenił(a) film na 10
simon3333

Ja ani razu się nie przestraszyłem. Może dlatego, że kiedyś oglądałem ten film, ale najbardziej smutna i w pewien sposób przerażająca była dla mnie scena z kamery tej dziewczynki. Dlaczego ta kobieta podawała jej środek wymiotny?

ocenił(a) film na 8
lucas19000

Wydaje się, że po prostu ją podtruwała, ale z jakich pobudek nie jest do końca jasne... Zresztą co za matka ubiera się na czerwono na pogrzeb dziecka :/ Może te słowa wywołają falę oburzenia, ale jestem tradycjonalistką i mnie to odrobinę zbulwersowało :)

ocenił(a) film na 10
katrrina

Czerwień na pogrzebie symbolizuje brak żałoby, smutku po zmarłym, to by wiele tłumaczyło poza tym wydaje mi się że to nie była jej matka tylko macocha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones