PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93905}

Synalek

The Good Son
7,1 18 988
ocen
7,1 10 1 18988
6,4 7
ocen krytyków
Synalek
powrót do forum filmu Synalek

Już chyba z 20-sty raz,ten film jest fenomenalny,za każdym razem gdy go oglądam to trzyma w
napięciu,te miny,spojrzenia Culkina czyste zło,no mały psychopata jak nic,i pomyśleć że on grał
małego Kevinka;D,wątpię żeby któryś młody aktor tak wcielił by się w role jak on.Mnie tylko
zastanawia że w filmie Kevin sam w Nowym Jorku wyglądał jak małe dziecko,a już po roku w
Synalku,jak nastolatek,,ze aż tak przez tak krótki czas rozwinął;D,nie no ten film to istne arcydzieło
ja go oceniam 10/10,i stwierdzam ze kiedyś to były filmy rewelacyjne,a teraz z roku na rok to coraz
gorsze i bezsensu powstają.....

jazdowicz2666

Ja dzisiaj widziałem go po raz pierwszy. Wrażenia niesamowite, dobra gra aktorska chłopaków jak również i zaskoczenie. Jak ten mały chłopak grający Kevina mógł odegrać taką trudną rolę?

ocenił(a) film na 8
Michmeister

nom. tez to oglądałem niedawno, wciągnoł mnie tak że wolałem ten niż wówczas ten hit na Polsacie, ten fantasy co koleś chciał 4 skrzynki jakieś przejąć. Świetny i wciągajacy dreszczowiec

ocenił(a) film na 10
jazdowicz2666

A wie pan może, gdzie można obejrzeć z lektorem z Polsatu?

ocenił(a) film na 10
Brandon568

Na CDA jest dostępny.Ale nie wiem jak jest tam lektor.Zresztą jaki by nie był,to i tak ogląda się rewelacyjnie ;)

ocenił(a) film na 10
jazdowicz2666

Ja do głosu pana od kilku miesięcy niestety już świętej pamięci Tomasza Knapika mam sentyment

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones