PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540267}

Super

6,1 7 539
ocen
6,1 10 1 7539
5,9 7
ocen krytyków
Super
powrót do forum filmu Super

Nie ma jak to świeże podejscie do tematu superbohaterow. Bo taki własnie jest ten film. Bo
kto powoedział że superbohater musi być przystojny, miły łagodny i być uosobiebniem
wszelkich cnót.

Mamy tu do czynienia z anty-bohaterem. Koleś jest brzydkii, tlusty, ma nieźle pokręcone we łbie
i decyduje sie zostać kosą na przestępców. Do tego zdobywa pokręcona pomocnicę. A
wszystko zaprawione pariodią brutalnościa i satyrą. Dlatego ten film jest tak genialny. Bo łamie
reguły i podchodzi do tematu w inny sposob.

Można go porownywać z Kick-Assem ale tamten film to w gruncie rzeczy lekki film dla
mlodzieży, treż reprezebntujący nowe podejscie ale wciąż trzymający się pewnych reguł. Super
natlomiast to kompletna jazda bez trzymanki. Szkoda tylko że uśmiercili Ellen Page choć
rozumiem że to było potrzebne dla fabuły....

Film nie jest dla każdego, może wręcz niektorych zniesmaczyć ale mi sie podoba. Jestem
zawsze za łamaniem granic.

8/10

ocenił(a) film na 8
Jarek Bachanek

Informuj o spoilerach debilu, miałem obejrzeć film ale wiedząc co się stanie nie mam zamiaru.

Artemisek

A kto ci kazał czytać ten post ?
Na tej stronie większość tekstów zdradza fabułę i akcje filmu.

ocenił(a) film na 8
kadim_filmweb

Forum jest też po to, bym się dowiedział czy warto film obejrzeć czy nie, na pewno nie jest po to by jakiś idiota zdradzał zakończenie bez informowania o tym. Ogarnij się człowieku.

Artemisek

Daruj sobie slang , forum służy dyskusji pogódź się z tym , a spoilery w chodzą w jej trakcie.
Recenzja ,zwiastun służy temu byś się dowiedział czy warto dany film obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
kadim_filmweb

Do spoilerów została zaimplementowana specjalna funkcojalność. To forum nie jest po to, by psuć innym oglądanie filmu zdradzając zakończenie, jest po to by o filmach rozmawiać. Tematy w których znajdują się spoilery się taguje!
http://www.filmweb.pl/user/filmweb/blog/545104 I to Ty pogódź się z tym, że tylko trolle spoilerują bez żadnej informacji o tym, po to by psuć innym przyjemność z oglądania filmów, bo normalni ludzie nie mieli by w tym żadnego celu.

Z resztą nie będę z Tobą dalej dyskutować, bo nie warto.

Artemisek

Trzeba było zgłosić temat do usunięcia , a nie wyzywać ludzi od debil.
Ja z tobą tez nie będę rozmawiał bo z chamem nie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones