PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568255}
6,3 57 199
ocen
6,3 10 1 57199
6,9 18
ocen krytyków
Super 8
powrót do forum filmu Super 8

kurcze patrząc na ocenę tego filmu spodziewałem się kupy, a tu takie miłe zaskoczenie. Film
naprawdę dobrze zrealizowany, fajna atmosfera, fajni aktorzy. Zwłaszcza w kontekście gniota który
widziałem wczoraj, "battleship coś tam", ten film to rewelacja. Jeśli ktoś lubi S-F a przy tym nie
przeszkadza mu kino młodzieżowe, to polecam zdecydowanie.

ocenił(a) film na 5
abakumow

Atmosfera i aktorstwo na plus ale niestety sam film ma fabułę niczym z filmu kręconego przez Charlesa. Losowe zdarzenia i słaba część "dorosła" filmu.

abakumow

Potwierdzam. Trzymam sie z daleka od produkcji JJ Abrams'a bo nierozumiem jego choroby umyslowej ale po tym kiedy znajomemu spodobal sie ten film zapytalem o czym jest i faktycznie mi sie podobal. Nie przepdam za SFX ale jakos przymknalem na to oko. Uwielbiam filmy o perypetiach dzieciakow jak Stand by Me szczegolnie kiedy akcja toczy sie miedzy latami 50-tymi a 80-tymi wlacznie. Niedwno widzialem Flipped czy Magic of Belle Isle. Wszystkie 3 filmy sa rezyserii roba Reiner'a. Ma gosc do tego talent..

ocenił(a) film na 7
abakumow

Jak to powiedział pewien noblista ''Potencjalna kupa nie musi być kupą''

ocenił(a) film na 6
abakumow

A ja właśnie wręcz odwrotnie - po rozmowie ze znajomym liczyłem na to, że obejrzę rewelacyjny film, ale niestety się zawiodłem. Ogólnie oglądało się dobrze i nudzić przy tym filmie się nie dało, dlatego "z czystym sumieniem" dam notę 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones