PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568255}
6,3 57 199
ocen
6,3 10 1 57199
6,9 18
ocen krytyków
Super 8
powrót do forum filmu Super 8

Ech...

ocenił(a) film na 5

Świeżo o seansie. Moje odczucia: film słaby, bohaterowie nieciekawi. Wykonanie w porządku, zaś fabuła... Weźcie "E.T.", zmiksujcie go z "Cloverfieldem" (taka sama taktyka nieodsłaniania twarzy potwora, panie Abrams...) i oto wyjdzie wam "Super 8". Momenty dobre mógłbym policzyć na palcach jednej ręki (np. scena z naszyjnikiem na końcu).

Potwór jest kiepskawy, jest także wynikiem równania: Kikimora z "Wiedźmina" + Sareth z "Mass Effecta" + odrobina Aleksa Mercera z "Prototype'a" (te ramiona...).

Ogólnie ze swej strony nie polecam. Z góry przepraszam, jeśli ten krótki opis potwora zostanie uznany za spoiler - nie miałem takich intencji.

ocenił(a) film na 6
Earthdiedscreaming

JJ Abrams odwala takie cuda. Bo on uważa , że jak nie bedzie pokazywał stwora to ludziom bardziej się będzie to podobać, bo im wyobraźnia popracuje. Tak było w lostach, tak było Project monster i tak pewnie jest i tu. Ja osobiście jeszcze nie widziałem super 8 ale już czuje się oszukany :)

ocenił(a) film na 9
ciosina

Nie ukazuje twarzy potwora w zupełnie innym celu. Jak obejrzysz to może zrozumiesz.

ocenił(a) film na 6
Earthdiedscreaming

Zgadzam się co do "E.T.". Dla mnie to taka nowsza i bardziej efekciarska wersja tegoż filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones