PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501864}
6,1 85 733
oceny
6,1 10 1 85733
4,3 13
ocen krytyków
Sucker Punch
powrót do forum filmu Sucker Punch

Teoretycznie ten film miał duże szanse, aby znaleźć się na liście moich ulubionych pozycji. Jest odrealniony, mocno udziwniony, świetnie prezentuje się wizualnie. A jednak to rozczarowanie. Po jego obejrzeniu pozostaje wielki niedosyt, zabrakło w nim spójności fabuły.

ocenił(a) film na 8
SihajaFaye

Gdyby nie był odrealniony i udziwniony byłby to poprostu zwykły film... Fabuła była spójna. Zobacz go jeszcze raz. Ja po drugim razie go dokładniej zrozumiałam :)

ocenił(a) film na 3
CatBlack

Fabuły brak. Są jedynie wydarzenia w których występują te same postaci.

ocenił(a) film na 6
SihajaFaye

Ojczym Babydoll zabijl jej matkę żeby dostać spadek, ale ona wszystko oddala swoim córka.
On się napli i wkurzył (ten ojczym) na Babydoll i jej siostrę i chciał je (chyba) zabić, i poszedł do siostry babydoll.
Ona chciala ja ratować i wzięła pistolet jej ojczyma, żeby uratować siostrę ale niechcący ja zabiła.
Potem on zadzwonił na policje i powiedział ze ona (babydoll)j est chora psychicznie, i ona poszła do zakładu dla chorych psychicznie (który był również burdelem?)
Babydoll miała tam przejść tam zabieg Lobotomii (jej ojczym dal łapówkę ich szefowi, a on podrobił podpis lekarki), ale naprawdę ona była zdrowa.
Potem wyobrażała sobie rożne dziwne rzeczy, i postanowiła uciec.
Pomagało jej 4 dziewczyny (Rocket,Amber,Sweat pae i Blondie) musiały zdobyć 5 Przedmiotów (zapalniczkę, klucz, mapę i nóż).
Ale 3 z nich zginęły (-Blondie, Amber i Rocket), 2 (Amber i Blondie) zginely dlatego ze Blondie powiedziała ich szefowi ze one chca uciec (a on je zastrzelił) a Rocket zabil kucharz, kiedy ona próbowała ukraść nóż. Ten ich szef powiedział ze to Sweat pae ja zabiła i ja zamknęli.
Potem Babydoll uwolniła sweat pae i razem uciekły z budynku, ale przed brama stali ochroniarze i Babydoll powiedziała Swat pae zebu uciekła, bo to ona jest 5 rzeczą, która one potrzebowały do ucieczki.
Sweat pae uciekła a Babydoll odwróciła ich uwagę, ale potem oni ja złapali.
Babydoll przeszła zabieg Lobotomii, i ten ich szef chciał się na niej zemścić i chyba ja zabić.
Ale Doktorka ktora tam pracowala sie zorientowala ze oni podrobili jej podpis i zadzwonila po policje, i oni go zatrzymali i poszedl do wiezienia.

ocenił(a) film na 8
Harley_Quinn_

Zakład dla chorych psychicznie NIE BYŁ burdelem - acz cześć personelu (w tym szef, Blue) wykorzystywali w ten sposób dziewczyny. Lekarka (Doktorka) nie miała o tym pojęcia, a to ona była prawdziwą szefową.
I zgadzam się, fabuła jest całkowicie spójna, acz byłem zszokowany - film jest dosyć chaotyczny i nie wiadomo co się dzieje, a jednak to wszystko składa się w logiczną całość. Tym bardziej, że jest to tak naprawdę kilkupoziomowy film (świat prawdziwy, świat fantazji - burdel, tańczenie, głębszy świat fantazji - smoki and stuff; also, na początku jest mowa, że każdy ma swojego anioła i one czasem przemawiają przez innych ludzi i moim zdaniem "Mędrzec" jest aniołem SweetPea przemawiającym przez Babydoll, co jest, jak dla mnie, genialnym wybiegiem. I dodaje jeszcze jeden poziom).

ocenił(a) film na 6
pieknostopyAdas

dosłowne nie był BURDLEM lecz tak jak mówisz była to kolejna płaszczyzna w filmie ale ogólnie dobrze to sprecyzowałeś fakt film był chaotyczny ale jednak składa się w logiczną całość .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones