PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349590}

Strzelec

Shooter
7,5 120 008
ocen
7,5 10 1 120008
6,7 9
ocen krytyków
Strzelec
powrót do forum filmu Strzelec

Film całkiem fajny. Lubię filmy z Bobem Lee Swaggerem.

Ogólnie nie zwracam uwagi na jakieś małe niedociągnięcia, ale tu mi się rzuciła w oczy pewna akcja. Kiedy bandziory porwali i torturowali młodego agenta FBI, zmuszali go do picia wody z butelki. No i tutaj te „niedociągnięcie” gdy agent FBI dopija wodę z butelki prawie do końca, kamera przeskakuje do następnego ujęcia, w którym butelka jest znów pełna. :P
Podejrzewam, że to mało istotne ale u mnie ta scena jest ok 1:05:30.

ocenił(a) film na 9
geoffrey

jeśli zwracasz na takie szczegóły uwagę, to takie "małe niedociągnięcie" są w każdym filmie... i można je bardzo długo wymieniać...

ocenił(a) film na 9
geoffrey

A ja widze małe niedociągnięcie z twojej strony ;) możesz lubić filmy ale z Markiem Wahlbergiem a nie Bobem Lee Swaggerem ;p

ocenił(a) film na 9
geoffrey

Lubię filmy z Bobem Lee Swaggerem. ale zal ;D

ocenił(a) film na 7
geoffrey

Rzeczywiście wpadka, ale cieszę sie ze ktoś zwrócił mi uwagę.
I pomyśleć ze skopiowałem to na szybko, zeby błędu w nazwisku nie popełnić :D

No i napisałem, że "ogólnie NIE zwracam uwagi na jakieś małe niedociągnięcia..."

ocenił(a) film na 7
geoffrey

Ja też zauważyłem niedociągnięcie. Po około 30 minutach filmu , w scenie gdy Mark ucieka po wrobieniu go w zabójstwo ma na sobie szarą koszulkę , jednak gdy wychodzi z wody po wjechaniu do niej samochodem , koszulka jest granatowa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones