PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411509}

Striptizerki zombie

Zombie Strippers!
4,2 4 897
ocen
4,2 10 1 4897
4,0 2
oceny krytyków
Striptizerki zombie
powrót do forum filmu Striptizerki zombie

dzieło Jaya Lee to skrajnie niskobudżetowa zabawa w horror o zombie. już tytuł tej produkcji mówi praktycznie wszystko. w zasadzie można by stwierdzić na tej podstawie że jest to samograj i raczej trudno coś w tego typu pomyśle schrzanić. a jednak się da... "Zombie Strippers" jest, owszem, kiczowate i tandetne, ale zdecydowanie w tą "złą" stronę. odznacza się również bardzo kiepskim aktorstwem, podobnie jak reżyseria i cała strona techniczna pozostawiają wiele do życzenia. najgorsze jednak jest to że film Lee strasznie przynudza. scenariusz to chaotyczny zlepek mniej lub bardziej udanych pomysłów, które nie składają się w żadną ciekawą (czy też logiczną) całość. jeśli ktoś oczekuje po tym obrazie czegoś na kształt "Od zmierzchu do świtu" to musi się liczyć z tym że się srodze zawiedzie. jest tu kilka w miarę udanych grepsów, ale ogólny poziom to denna amerykańska parodia w stylu "Strasznego filmu". nawet spora dawka gore nie jest w stanie uratować "ZS" w moich oczach, gdyż wykonane zostało ono w irytujący sposób (nieustanne wspieranie się kiepskiej jakości efektami CGI). w sumie jedyny powód aby sięgnąć po ten tytuł to udział takich nazwisk jak Englund i Jameson, ale i oni są w tym przypadku słabym pocieszeniem.

ocenił(a) film na 2
Caligula

Tak, te efekty dobiły mnie już całkiem.. Ciężko mi podać tytuły gorszych filmów. Gwałt ? Wedding crashers ? Swoją drogą Od zmierzchu do świtu też mnie nie zachwycił. Wystarczyłoby zamienić Harveya, Juliette i Quentina oraz boską/jak/zawsze Salmę (Kluneja pomijam z antypatii, bo tu akurat pasował) by film stracił połowę ze swej siły rażenia wśród widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones