PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323143}

Straszny film 5

Scary Movie 5
4,7 56 931
ocen
4,7 10 1 56931
3,1 11
ocen krytyków
Straszny film 5
powrót do forum filmu Straszny film 5

Po pierwsze - w którym momencie sparodiowano Igrzyska Śmierci? chodzi o ten las czy o coś więcej?;) a po drugie - pilnie poszukuję, jaki film został sparodiowany w scenie, gdy Ashley dzwoni do swojej koleżanki i opowiada jej, że w domu coś jest (potem ona przyjeżdża, bije goryla etc). Mam wrażenie, że widziałam taki film, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć jaki tytuł nosił;)

ocenił(a) film na 3
savonn

Wydaje mi sie, ze ta scena ze skypem jest z paranormal activity 4, tam dziewczyna tez gadala ze swoim kolega, gdy cos zaczelo sie w jej domu dziac ;)

ocenił(a) film na 7
AkaneChan

hm. to komplikuje sprawę, bo PA4 nigdy nie widziałam;) czyżby coś mi się przyśniło

ocenił(a) film na 6
savonn

Parodiowane filmy; Mama, Sinister, Martwe zło, Czarny Labedz, Paranormal Activity, Dom w głębi lasu, Geneza planety malp i to chyba wsio, moze cos sobie dopasujesz.:)

ocenił(a) film na 7
incia20

jeszcze Incepcja;) no ale to wszystko nie to.

ocenił(a) film na 6
savonn

a no zapomniałam ze sie po cyckach macał, jak mogłam ;)

incia20

był jeszcze Naznaczony ;)

gabsx

W którym momencie?

bartoszcyc8

według mnie wtedy kiedy przychodzi ten jasnowidz, jest bardzo podobna scena, zwłaszcza z tą maską. I miałam jeszcze w trakcie filmu inne skojarzenia, ale nie umiem teraz powiedzieć. Tak mi się wydaje w każdym razie ;)

gabsx

No możliwe, że masz rację. ;)

incia20

jeszcze 50 twarzy Greya.

incia20

A "Mroczne cienie"? - wydawało mi się, że ta scena na tym urwisku ze spadającą 'mamą' były nawiązaniem do tego filmu. Oraz "Pretty Little Liars" - gdy ta kolesiana pisała w kiblu wyzwiska szminką, skojarzyło mi się z tym serialem :)

ocenił(a) film na 1
ymmmhymmm

Szminka była z "Czarnego Łabędzia"

heartuboo

poważnie? okej, dzięki ^^

ymmmhymmm

Scena z urwiskiem była z horroru "Mama" ;)

savonn

Może 1408, kiedy John Cusack przez skype'a mówi, że w pokoju dzieją się dziwne rzeczy?

savonn

W sumie to tych filmów było całe mnóstwo, nawet w w jednych scenach, np. jazda czerwonym autkiem do domu w lesie ("Stuart Malutki"), ciasto... ("Służące"), scena z dzieckiem w pudle ("Sinister")...

AkaneChan

a przypadkiem tak nie było w Nienarodzonym? Jak główna bohaterka była w u siebie w domu i rozmawiała ze swoją przyjaciółką na komputerze.

julliee

tak gadała i przez laptopa, i przez telefon

ocenił(a) film na 5
julliee

Nie, to jest scena z Paranormala 4

ocenił(a) film na 7
julliee

TAK! JASNE, ZE TO BYL NIENARODZONY! dzieki wielkie:DDDDD wiedziałam nawet o który horror może mi chodzić, ale nie pamiętałam tytułu:) jeszcze raz dzieki, wielka ulga^^

AkaneChan

Scena ze Skypem przypomina mi jeszcze V/H/S tylko nie pamiętam czy pierwszą część czy kontynuacje.

ocenił(a) film na 4
savonn

Scena, w której Maria daje "ciasto" Danowi to parodia jednej ze scen "Służących" :)

ocenił(a) film na 8
paulinast12

Fakt! Dopiero teraz zajarzyłam! hahahah:) Doooobreee :)

ocenił(a) film na 7
savonn

a scena z początku flmu w chatce, kiedy dwóch czarnych do siebie celuje pochodzi z ......pierwszego lepszego filmu o czarnych.

savonn

Igrzyska śmierci, David Zucker wyciął na rzecz parodii ''Mama'' co jak dla mnie było błędem bo akurat sparodiowanie tego filmu podobało mi się najmniej. Gdyby nie ''Mama'' to filmy byłby o wiele lepszy ale i tak jest nieźle..

Johny999

Gdyby nie "Mama" to nie byłoby tej dziewczynki, co biegała jak pies. :)

Johny999

Gdyby nie "Mama" to w zadzie głównego zarysu filmu by nie było ;)

savonn

Na Wikipedii jest napisane, że została sparodiowana niejaka Madea, grana przez Tylera Perry'ego pojawia się 2 razy wśród publiczności, występowała np. w 'Z pamiętnika wściekłej żony'. Ach, no i Honey Boo Boo :D

ocenił(a) film na 2
savonn

Wydaję mi się, że pominęliście film "127 godzin".

grzegorzszuba

A gdzie tam niby było 127 godzin????

ocenił(a) film na 2
Asik1981

Przed wejściem do sali baletowej wisiał plakat z tancerką bez kończyn w przepaści podpisany 127 hours of cośtam.

savonn

film beznadziejny,parodie filmów Paranormal activity,Mama,dom w głębi lasu,Naznaczony,Sinister,Martwe zło,Incepcja....parodia 5O Twarzy Greya do kitu ...niepotrzebny wątek.Ogólnie nie polecam
.Jezeli chcecie super parodie przy której płakałam ze śmiechu to "Nawiedzony dom" Wayansów to jest dopiero parodia Paranormal boska!

ocenił(a) film na 2
Asik1981

A daj link do tego "Nawiedzonego domu" na FILMWEB'IE.

grzegorzszuba

hej na filmwebie nie moge znalezc ale podam Ci link na torrenatch;) http://torrenty.org/torrent/779944

ocenił(a) film na 2
Asik1981

Dzięki!

grzegorzszuba

Prosze;) pzdr

grzegorzszuba

Daj znac czy sie podobała;)

ocenił(a) film na 2
Asik1981

Dam.

ocenił(a) film na 9
grzegorzszuba

To ten film chyba http://www.filmweb.pl/film/Dom+bardzo+nawiedzony-2013-654292

ocenił(a) film na 6
savonn

W jednym z poprzednich części też była scena białej i murzynki rozmawiającej przez skype gdy t=coś było na dole.
Więc może z tąd ci się to bierze?

ocenił(a) film na 7
pio73

nie;) już mi wyżej odpowiedziano, to Nienarodzony

ocenił(a) film na 5
savonn

Mi się wydaje, że ta scena pochodzi z filmu V/H/S.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones