PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323143}

Straszny film 5

Scary Movie 5
4,7 56 931
ocen
4,7 10 1 56931
3,1 11
ocen krytyków
Straszny film 5
powrót do forum filmu Straszny film 5

Według mnie najlepsza jest 3 część a najgorsza 2. Nie wiem gdzie umieścić 5 ale jest bardzo
dobra według mnie. Najlepsza scena jak Dan postanowił zwolnić Marie xDDD. Szkoda że
Bohaterowie wymienieni na plakatach i w reklamach pojawili się na kilka minut (oprócz Tisdale),
a głównego bohatera pominęli.

ocenił(a) film na 3
AnthonyCole

i szkoda że bohaterowie z poprzednich części nie zagrali w piątce :(

ocenił(a) film na 4
AnthonyCole

1 i 2 najlepsze reszta to równia pochyła. bez braci Wayans to już nie to samo...

ocenił(a) film na 3
AnthonyCole

5 najgorsza z wszystkich części.Kręcone na sile

ocenił(a) film na 6
majki092

Też mi się tak wydaje.Jak dla mnie trochę słabe,dałem 6/10 bo końcówka była dość interesująca ale pierwsza połowa do kitu :/ Zawiodłem się,1,2,3,4 trzymają się na poziomie ale 5 to tylko tak zrobiona żeby była.Aktorów też słabych dobrali :(

ocenił(a) film na 6
majki092

dokładnie

AnthonyCole

no co ty dla mnie najgorsza z części, słabo humorystyczna, najlepsza sceny to z Incepcją i Snoop Dogiem, reszta dno!

ocenił(a) film na 7
AnthonyCole

Mi się ta część podobała bardziej od 1 .. ( innych nie oglądałam.)
Jak dla mnie było sporo śmiesznych scen . Często głośno się śmiałam razem z moim chłopakiem gdy oglądaliśmy ten film.Ashley Tisdale zagrała świetnie , uwielbiam ją.

ocenił(a) film na 6
AnthonyCole

Dla mnie najlepsza 2 i 3,potem jedynka, piątka na równi z czwórką

ocenił(a) film na 6
pawel997402

A ja się dziwię dalej, jak mogło zabraknąć Anny Faris i Reginy Hall. Mogli poczekać aż Faris urodzi, przynajmniej z nią pewnie by było inaczej. Ja jestem jeszcze przed obejrzeniem. Jak obejrzę, to na pewno się podzielę opinią :)

ocenił(a) film na 6
Vacillator

Obejrzałem sobie i dałem 6. Jest kilka scen, przy których się śmiałem na głos , historia trochę chaotycznie ułożona , dużo za dużo seksualnych podtekstów :) Nie jest ogólnie taki zły, bałem się, że to będzie coś gorszego - można oglądać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones