PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323143}

Straszny film 5

Scary Movie 5
4,7 56 931
ocen
4,7 10 1 56931
3,1 11
ocen krytyków
Straszny film 5
powrót do forum filmu Straszny film 5

Świetna komedia

użytkownik usunięty

Parodie z różnych filmów w tym z przereklamowanej wielkiej produkcji "Incepcji" czy "Black Swan", mega śmieszne sceny w łóżku

ocenił(a) film na 6

Obawiałem się, że będzie źle, ale nie jest taki zły :) Podobno to ostatnia część :/

ocenił(a) film na 4

Incepcja przereklamowana? To chyba jakiś żart , tak samo jak to, że Scary movie 5 to świetna komedia.

użytkownik usunięty
Noizebeat

Przecież zrobiono z tego filmu jaja, można więc odnieść wrażenie, że film był klapą. Kiedyś go oglądałem, i to jedyny film, który psuje dla mnie wizerunek dobrze zapowiadającego się aktora, wg. mnie DiCaprio popełnił błąd biorąc tak lichą rolę u Nolana. To człowiek utalentowany aktorsko i cenię go za większość jego filmów, stać go na wyższy poziom, lepszą kreację w rolach dla ścisłej czołówki Hollywood.

ocenił(a) film na 4

Licha rola? Ta rola DiCaprio to jedna z najlepszych w jego wykonaniu. Ten film który uważasz za klapę otrzymał 4 oscary i prawie 30 innych nagród a nominacji jeszcze więcej. Lepsza kreacja w rolach?
Ten film psuje wizerunek dobrze zapowiadającego się aktora? Przecież on tam miał 35 lat i ponad 20 filmów za sobą nie licząc zdobytych nagród i nominacji.
Jeżeli z czegoś można zrobić jaja to znaczy, że ten film jest słaby? Nie rozumiem Twojego toku myślenia.
Parodiowanie piły w poprzednich częściach jest dowodem na to, że ta seria filmów jest słaba?..

użytkownik usunięty
Noizebeat

Nie zrobiono jaj z "Incepcji", bo to film zbyt ciężkostrawny i zagmatwany, dlatego zrobiono jaja z DiCaprio, robiąc parodię jego postaci. Ale inspiracją była "Incepcja". Tajemnicą poliszynela pozostanie fakt, jakim cudem tak niejasny fabularnie film science-fiction dostał aż 4 Oscary, kiedy są dużo lepsze nawet bez nominacji. Czasem z Hollywood jest jak z piłką nożną, (założonym zresztą przez mafię) wygrywają najbogatsze kluby ze sławnym piłkarzem. Tu było podobnie, Nolan jest Brytyjczykiem, najlepsi piłkarze też są Brytyjscy i nie chodzi o super talent tylko zarabianie ogromnej kasy dla klubów. Przykro mi to mówić ale niejaki Nolan jest lobbystą, ten akurat reżyser, a ostatnio nawet Ridley Scott tworząc "Prometheus" poddali się brytyjskiemu lobby. Żaden szanujący się aktor nie powinien dla nich grać, koniec kropka. Zanim cokolwiek napiszesz w ich obronie przemyśl to sobie, ja znam np. dobrze historię Anglii i ich zdrady, dla pieniędzy i świętego spokoju zdradzili na rzecz USA i Stalina np. słynny polski Dywizjon 303, który walczył za Anglię. Po wojnie za sojusznika obrali Stalina, i słuchali Stalina odnośnie upokorzenia zasłużonych pilotów, i mało tego pomagali Stalinowi zatuszować zbrodnię Katyńską. czy można wierzyć w te ich Oscary ?

Mądre słowa.

ocenił(a) film na 4

Incepcja keden z lpszych filmow ostatnich lat a rola dicaprio mega ale to nie byl film ani keacja dickiego dla takich prostakow jak ty.

użytkownik usunięty
misgumis

Najpierw naucz się pisać, potem pomyśl, bo myślisz tak samo źle jak piszesz ;p

ocenił(a) film na 4

Najpierw skoncz 3 klasy szkoly podstawowej potem zapytaj mamy czy mozesz cos pisac w internecie a jak to wszystko zrobisz to zostaw swoje zlote mysli dla siebie i idz pobaw sie blotem na pdworku.

użytkownik usunięty
misgumis

Tak zrobię, to z pewnością otworzy przede mną odmienne stany świadomości, które zbliżą mnie do twojego poziomu ;p

Mam odmienne zdanie niż ty. Ta parodia była dla mnie wyjątkowo odrzucająca i nieśmieszna, chociażby żarty z udziałem dziewczynek (mam nadzieję, że wiesz o czym mówię) lub też Maria z ciastem, bananem i hot dogiem zawierającymi pewną substancję... Strasznie degustujące.
Co do incepcji, uważam, że film zasłużenie otrzymał Oskary i nominacje. To naprawdę kawał dobrego filmu.

użytkownik usunięty
zuza2605

No oświeciłaś mnie, jeszcze jakieś złote myśli ? ;p Moje 3 grosze - W filmie zagrał Martin Sheen, lubię gościa za odwagę, naśmiewanie się ze współczesnych psudoproblemów, celebrytów, wielkich idiotycznych produkcji to jego styl, popieram jego zamiłowanie do parodii współczesnego świata, bo jeśli nie da się czegoś powiedzieć na poważnie trzeba to ośmieszać ;p

Martin? A może Charlie? ...
Nie mam nic do tego gatunku, lubię czasami się pośmiać. Ale jeżeli już mają coś ośmieszać, to to ma być śmieszne, a nie sprawiać, że odczuwasz zażenowanie..

użytkownik usunięty
zuza2605

No tak sorry pomyliłem imiona ;p Im poważniejszy temat jakieś tabu np. to tym śmieszniejszy i przekonujący jest dowcip, o to tu tylko chodzi, o dowcip a nie o zniesmaczenie, bo to a tamto nie wolno, nie żyjemy w średniowieczu, ani nie mamy redżimu muzułmanów. A propos nasz kraj jeden z wielu, nasza bardzo tolerancyjna religia dla islamu jest nie do pomyślenia, dla nich jesteśmy uzależnionymi pijakami/alkoholikami, oni z kolei za byle co dręczą i okaleczają swoje żony, które wychodzą za mąż będąc jeszcze dziećmi. Co kraj to obyczaj, my to nazywamy pedofilia, a u nich jest to normalne. Jak widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones