PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112748}

Strach przed ciemnością

Fear of the Dark
5,0 1 184
oceny
5,0 10 1 1184
Strach przed ciemnością
powrót do forum filmu Strach przed ciemnością

No więc ten horror nie jest straszny chyba ,że ma się ok.10 lat .
Bardzo przypomina mi seriale ,,Czy boisz się ciemności ?'' i ,,Gęsia skórka'' może ktoś z was kojarzy.
Nie znaczy to jednak od razu ,że film jest zły.
Aktorzy ok. Dodam tak od siebie ,że starszy brat głównego bohatera z wyglądu mi strasznie przypominał Zaca Efrona :p chociaż pewnie to tylko moje odczucie.
początek filmu fajny potem już gorzej.. mimo wszystko dobrze mi się oglądało.
prosty film ,odmiana po krwawych horrorach .
Daje 5 /10.

ocenił(a) film na 2
pati1109

Skojarzenie z "czy boisz się ciemności" być może nieprzypadkowe- za zdjęcia (wg mnie fatalne) do tego filmu odpowiadał Marc Charlebois, czyli człowiek pracujący właśnie przy tamtym serialu.
Co do grupy docelowej i poziomu aktorstwa- zgodzę się, wywiązali się dobrze ze swoich zadań, a dodatkowo Rachel Skarsten, mimo swej ograniczonej i w sumie niepotrzebnej roli, sprawiła że przyjemniej się ten film oglądało. A Kevin Zegers, grający tego starszego brata, mi też momentami kojarzył się z Zaciem Efronem, więc nie jesteś sama.

"Strach przed ciemnością" wypadł jednak w moich oczach żałośnie. Tragiczne efekty specjalne, przerażająco podziurawiony i nielogiczny scenariusz oraz nuda przez pierwsze pół godziny filmu sprawiły, że nie mogę wystawić niczego więcej niż 2/10.

ocenił(a) film na 5
Maciej_Karwowski

Więc widzę ,że jednak dobrze trafiłam z tymi skojarzeniami :D
Dla mnie film przeciętny.

Maciej_Karwowski

Starszego brata grał Jessie James a nie Kevin Zegers...

ocenił(a) film na 5
pati1109

średnio na jeża ten horror. skoro o ciemności, to byłem pewien, że pobudzi wyobraźnię, a tu nic. zero napięcia, zero klimatu. jakiś taki "bezpłciowy" ten film

pati1109

Pełne zdziwienie, gdy po obejrzeniu filmu wyczytałem, że starszego brata nie grał Zac Efron ! Z opinią zgadzam się w zupełności. Film mało wymagający, do obejrzenia po bardzo męczącym dniu ;)

mixesnuss

Starszego brata grał Jessie James a nie Kevin Zegers...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones