PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1262}

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Dead Poets Society
7,8 314 996
ocen
7,8 10 1 314996
7,5 39
ocen krytyków
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Film o pasji życia

ocenił(a) film na 10

Jest to przykład filmu, który można oglądac wiele razy i się nie znudzi. Tak było w moim przypadku. Przeczytałam książkę, która nie jest niestety tak wspaniała jak film, ale jest nieźle. Podoba mi się w "DPS" szczególnia gra młodych, utalentowanych aktorów, ale jeszcze bardziej Wiliiams, którego rola wyniosła go ponad przeciętność. Dla mnie film na 6-

Catherine

o kapitanie mój, kapitanie!
Zgadza się "Stowarzyszenie umarłych poetów" jest jednym z tych filmów, które można oglądać wiele, wiele razy, a mimo to zawsze ogląda się go z zapartym tchem. I właśnie dlatego ten film należy do grona moich ulubionych. Ja również przeczytałam książkę i tu też sie z Tobą zgodzę niestety książka nie jest tak dobra jak film, co się bardzo rzadko zdarza. Jednak w tym przypadku to nie książka była pierwowzrorem dla filmu lecz odwrotnie, to scenariusz tego filmu był podstawa do napisania tej książki, więc chyba tu tkwi odpowiedź.
Gra młodych aktorów rzeczywiście jest tu na dobrym poziomie, no a sam Robin Williams stworzył wspaniałą kreację.
... o kapitanie mój, kapitanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones