PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509843}

Stone

5,9 20 954
oceny
5,9 10 1 20954
4,5 4
oceny krytyków
Stone
powrót do forum filmu Stone

Przykro mi ale taka jest prawda... Filmweb zamienia się w poral dla nastolatków, gdzie są gry wideo a takie filmy jak transformersy mają ocenę 9/10

wolfisto

Niestety masz rację:( Poziomu IQ nie sprawdzimy wszystkim "wpisowiczom".
Osobiście już nie mam siły czytać komentarzy.
Ale nie poddawaj się:) i .. powodzenia

ocenił(a) film na 7
keysersooze

Podzielam to zdanie, film jak dla mnie dobry, może nie doskonały, ale 2/10? lekka przesada. Fajny, wciągnął mnie świetna rola stone'a. 7/10 ode mnie, polecam.

ocenił(a) film na 4
Qba_93

Film nie jest zły. Podobał mi się, z pewnością dlatego że przekładam ciekawe dialogi nad ,,akcję" i efekty specjalne. Rzeczywiście wciągający, oglądałam trochę jak zahipnotyzowana;)

wolfisto

Masz rację. WIELOKROTNIE o tym pisałem. Filmweb się sprzedał. Robi się na społecznościówkę. GRY VIDEO chociażby to czysty idiotyzm! Kolejnym krokiem może będzie wgrywanie własnych fotek i klany? A po co to? Dla zwiększenia bazy danych. Większa ilość użytkowników = więcej maili do spamowania. A jak ich przyciągnąć? Poprzez uniwersalność. Dodam, że spółka mająca Filmweb, posiada także Gaminatora (serwis stricte o grach właśnie) więc takie zagranie z grami tutaj jest celowe, świadome. To smutne bo szanowałem Filmweb. Jednak traci on na swym profesjonalizmie.

A średnia PIĘĆ / dziesięć dla "Ston" to przegięcie.

ocenił(a) film na 5
BUNCH

wszystko pięknie tylko jedno pytanko.
Zna ktoś może inny portal polskojęzyczny o tematyce filmowej z porządna bazą filmów i aktorów.
Ja osobiście nie znam :( wiec mimo, że też się czasami tutaj męczę to alternatywy po prostu nie ma.
Jaj chcesz się dowiedzieć czegoś z tematyki filmowej chcąc nie chcąc tutaj najszybciej coś znajdziesz.
jak powstanie coś lepszego na pewno się przeniosę,

ocenił(a) film na 3
LOL_2

Stopklatka pl?

wolfisto

wasze tanie moralizatorstwo mnie nie przekonuje nie jestem fanem ani tych transformers ani stone a filmweb jest wolny!!! i to jest piękne a jak wam sie nie podoba to załóżcie swój portal a zanim napiszecie że was denerwują dzieci efektów specjalnych do których sie NIE zaliczam pomyślcie że wy ich też denerwujecie zaniżając ocene transom LUZIK BRACIA I SIOSTRY NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones