PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603776}

Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution
7,0 57 668
ocen
7,0 10 1 57668
5,2 4
oceny krytyków
Step Up 4 Revolution
powrót do forum filmu Step Up 4 Revolution

Uwielbiam oglądać filmy muzyczne i seria step up bardzo przypadła mi do gustu. A odnośnie
tej części mogę powiedzieć tylko jedno - BOSKIE! Naprawdę świetna muzyka, obsada, a
przede wszystkim taniec. Każda część mnie intrygowała czymś innym; ta miała wszystko
co chciałam zobaczyć.
Może nie wszystkim się spodoba ten film, cóż każdy ma prawo do własnego zdania. Ja i tak
serdecznie polecam obejrzenie go.
Komentujcie swoje odczucia co do tego filmu :)

ocenił(a) film na 10
aga2713

Byłem dzisiaj na polskiej premierze.Zgadzam się całkowicie.Rewelacja taniec, muza i obsada.Wszystkie mi się podobały, ale w tej części przeszli samych siebie.Totalny odlot.Polecam:-)

aga2713

Również dzisiaj poszłam do kina. Miałam nadzieję, że ta część pobije poprzednią i się nie przeliczyłam. Była najlepsza ze wszystkich. Muzyki i choreografii nawet nie można porównywać do pozostałych, bo wypadają miernie :) Bardzo podobała mi się również chemia pomiędzy głównymi aktorami :)
Polecam! :)

ocenił(a) film na 7
aga2713

właśnie wróciłam z kina - REWELACJA! muzyka najlepsza..tańce..aktorzy najlepsza część ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones