PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9731}

Stalowe magnolie

Steel Magnolias
7,5 26 071
ocen
7,5 10 1 26071
7,1 7
ocen krytyków
Stalowe magnolie
powrót do forum filmu Stalowe magnolie

Pierwsze słowa, jakie się cisną na usta po obejrzeniu tego filmu to niesamowity, genialny, niezwykły i inne epitety mające podkreślić geniusz twórców z świętej już pamięci Herbertem Rossem na czele. Chinqapin to przyjemna odmiana po Nowo Yorskim zgiełku a bohaterzy to ludzie sympatyczni bez żadnego wyjątku. Rzadko film potrafi mnie wzruszyć tak jak to zrobiły "Stalowe magnolie" uśmiercając gotową na wszystko Shelby. Shelby umarła, aby po jej pogrzebie mogła się odbyć jedna z najlepszych scen, jakie kiedykolwiek widziałem. Przyjaciółki rozśmieszają Sally prezentując niesamowite poczucie humoru a Sally się uśmiecha. Niesamowity film, który trzeba zobaczyć, bo opisać go się nie da.

użytkownik usunięty
entyn

usmiech
Fakt, że pogrzeb jest najlepszą sceną całego filmu, zamiast płakać śmiałam się do łez. Inną sceną wywołującą śmiech są przygotowania do wesela Shelby i krwawy tort z pancernika....
Film jest jedyny w sswoim rodzaju... Ciekawe czy jeszce istnieja jeszce takie miasteczka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones