PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30808}
7,9 33 506
ocen
7,9 10 1 33506
9,0 27
ocen krytyków
Stalker
powrót do forum filmu Stalker

To ma byc rozrywka? Fani Stalkera uwazaja ten film za cuuudo. Szkoda tylko, ze KAZDA osoba
oceniajaca ten film na 10 gustuje w filmach z lat 50 a dzisiejsze kino jest im malo znane. Tacy
"znawcy kina" ktorzy chca na sile pokazac - JA SIE ZNAM NA KINIE, NIE WIDZIALEM INCEPCJI
ANI BATMANOW NOLANA, NIE WIDZIALEM IRON MANA ANI NOWYCH GWIEZDNYCH WOJEN
A GUSTUJE W FILMACH Z LAT 50 60 70 A NAWET 30 BO TYM POKAZUJE ZE ZNAM SIE NA
KINIE. a no i zapomnialem o tym, ze ten typ osob wysmiewa ckliwe filmy, bo to w koncu filmy
dla mazgajów.

MAM RACJE FANI STALKERA?

A co do filmu to gosciu biega sobie po komnacie. WTF? Co to jest, Narnia jakas czy co?
Pozderki. Jak ktos mi wytlumaczy w czym tkwi geniusz tego zsrr-owskiego filmu to jest
geniuszem. Tyle, ze to jeden z ulubionych filmow tych co UWAZAJA ze sie na kinie znaja to ja
wiem, ale co ten film takiego ma?

użytkownik usunięty
dani2706

Zmęczyłeś się?

ocenił(a) film na 10

No widzisz? Trudno się powstrzymać... ;-)

użytkownik usunięty
dani2706

Nie jest łatwiej przyjąć do wiadomości, że różne osoby różnych rzeczy od filmu oczekują?
Na siłę chcesz z nas zrobić hipokrytów. A czemu innemu ma to służyć, jak nie karmieniu własnego ego (a o to nas właśnie oskarżasz)?

"MAM RACJE FANI STALKERA?"
Nie. I przestań mówić drugiej osobie czym kieruje się przy ocenie danego tworu, nie mając wglądu w jej, nazwijmy to, ducha.

ocenił(a) film na 10

Tako rzecze TajemniczyDUCH.

A ja jestem już zbyt zalany, by cokolwiek dopowiedzieć.

Acz jedno muszę - polecam wszystkim Jim Beam Black, sześcioletnią bourbon whiskey z Kentucky. Nie zawiedziecie się, chociaż droga jak choj.

użytkownik usunięty
marscorpio

Chciałem zmienić na tajemniczyduszek, ale niestety nie wiem, jak.

ocenił(a) film na 9
marscorpio

Zaraz Ci wyleję ten alkohol tak jak Stalker pisarzowi.

ocenił(a) film na 10
Kamileki

Uch... Dopiłem. Duszkiem. ;-)

ocenił(a) film na 9
marscorpio

No to po rozmowie :)

użytkownik usunięty
marscorpio

Duszkiem. :-3

marscorpio

'To ma byc trunek? Fani szkockiej uwazaja ten trunek za cuuudo. Szkoda tylko, ze KAZDA osoba
pijąca go gustuje w brandy z lat 50 a dzisiejsze wódki są im malo znane. Tacy
"znawcy alkoholi" ktorzy chca na sile pokazac - JA SIE ZNAM NA WÓDZIE, NIE PIŁEM NAPOLEONA
ANI BOMBAJA, NIE ZATACZALEM SIĘ PO RED LABELU ANI NOWYM JACKU DANIELSIE
A GUSTUJE W TRUNKACH Z LAT 50 60 70 A NAWET 30 BO TYM POKAZUJE ZE ZNAM SIE NA
WÓDZIE. a no i zapomnialem o tym, ze ten typ osob wysmiewa ckliwe brandy, bo to w koncu napitek
dla mazgajów.

MAM RACJE FANI JIM BEAMA?'

:)))

ocenił(a) film na 10
_wilczur_

Heh, człowiek się nawet napić nie może, bo mu tak czy inaczej wypomną...

;-)

ocenił(a) film na 10
marscorpio

Nie musisz lubić Stalkera, mi też nie zawsze podobają się arcydzieła, ale jak się gustuje tylko w filmach powyżej 90 roku (a właściwie tylko powyżej 2000) to się nie ma pojęcia o kinie.

ocenił(a) film na 10
Kamysto

Hmmmm... Ja gustuję tylko w kinie powyżej 2014 roku.

ocenił(a) film na 10
marscorpio

Bo jesteś Trollem i tylko na pokaz dodajesz te stare filmy w Twoich ocenach.

ocenił(a) film na 10
Kamysto

No ba! Czasem na pokaz pokazuję też tyłek. Ale tu się nie da...

ocenił(a) film na 10
marscorpio

Załóż stronę tyłekcostam.pl - potem dodaj artykuł do wiki o filmie pod tytułem Tyłek. Potem na filmweb dodaj film pod tytułem Tyłek gdzie na plakacie byłoby co tylko chcesz...

ocenił(a) film na 10
Kamysto

Aż takim ekshibicjonistą to nie jestem. Poza tym - mam tak zgrabną pupcię, że nie opędziłbym się od adoratorów. A ja lubię spokój itd.

ocenił(a) film na 10
dani2706

E tam, chrzanisz. Najlepsze filmy powstały w latach 20.

Potem to już prawie sama komercja. :P

ocenił(a) film na 9
xtomix

Nie no, jeszcze do lat 70 powstawały genialne filmy. Komercja zaczęła się na dużą skalę od lat 80.

ocenił(a) film na 10
Kamileki

Oczywiście żartowałem. Przecież i teraz można się napotkać na ciekawe i mądre filmy.

Co nie znaczy, że wycofuję się z podziwu wobec dokonań mistrzów kina sprzed niemal stu lat.

ocenił(a) film na 9
xtomix

Odbiegając nieco od tematu to mam już Napoleona i może go za niedługo obejrzę.

ocenił(a) film na 10
Kamileki

To daj znać jak obejrzysz. Napoleon ma w tej chwili 55% w moim guście, zaskakująco mało. Ale to chyba dlatego, że mało kto widział ten film z 1927 roku (oceniło go tylko 110 osób i to z niską średnią), stąd gustomierz działa po omacku.

Dla porównania Chciwość jest 75% w moim guście. Ale ten film oceniło "aż" 450 osób.

xtomix

a co zlego jest w komercyjnych filmach? Na przykład taki Nolan robi komercyjne filmy i są one GENIALNE...taka Incepcja to mistrzostwo swiata. Prestiż i trylogia Batmana również genialne filmy. Trylogia Transformers to też komercha, a ogląda się ją cudownie, jest epicka. Avengers komercyjne, a mimo to dobre. Co złego jest w komercyjnych filmach? Że są nastawione na zarobek? Dla mnie kino to forma rozrywki i oglądając film chce się rozkoszować tym co widzę na ekranie i taki Mroczny Rycerz czy Transformers 3 sprawiły, że do teraz rozmyślałem o tych filmach.

ocenił(a) film na 10
dani2706

Nolana to tylko Memento mi się podobało. Batmany w jego wykonaniu oceniłem na 4, zdecydowanie nie mają tego mrocznego uroku, co pierwsze części w reżyserii Burtona.

ocenił(a) film na 8
xtomix

Bluźnierca. Batmany Burtona ciężko nazwać filmami o Batmanie, Burton nie miał pojęcia o tej postaci, przy filmach Nolana wypada, jak bajka na dobranoc (sam Burton tak powiedział) :P

Co do założyciela tematu, to szkoda słów :)

ocenił(a) film na 10
shady_88

Ja tam nigdy komiksów o Batmanie nie czytałem i nie zamierzam się wypowiadać na temat tego, który reżyser lepiej oddaje klimat serii. Natomiast wizja Gotham City wg Burtona podobała mi się, a Nolana nie. Jack Nicholson jako Joker to był gość, Tom Hardy jako Bane to przy nim popięrdółka. :)

To jednak wątek o Stalkerze i o tym, że Tarkowski wzbudza w nas zachwyt i miłość. Dlatego, panowie, że Tarkowski wielkim reżyserem był. Koniec i bomba, a kto tego nie widzi ten trąba . ;)

ocenił(a) film na 8
xtomix

Nicholson bardzo fajnie odegrał Jokera, ale sam Joker u Burtona to była nudnawa postać. Z prawdziwego Jokera to on miał tylko białą karnację. Bane był ciekawszą postacią. To Ty raczej jesteś fanem Burtona, który lubi jego styl.Ta wizja Gotham, to po prosty styl Tima, a nie wizja. ;) Co do ich filmów, to już nie trzeba paczyć na sam klimat, ale Nolan oddał sporo problematyki Batmana, nie był to po prostu kolejny filmik o gostku, który się przebiera, ale zrobił z niego kogoś więcej. Plus kapitalna diagnoza społeczna w TDK. Natomiast u Burtona równie dobrze mogłoby tam nie być gacka. Jedynie klimat u Burtona moze się bardziej podobać, reszta przegrywa z kretesem ;)

ocenił(a) film na 10
shady_88

To już oczywiście kwestia gustu. A ja zdecydowanie wolę Burtona od Nolana, choć i Burtonowi zdarzały się filmy, które oceniłem nisko.

ocenił(a) film na 9
dani2706

Najwyższy czas stworzyć getta dla gimbów albo jakieś obozy pracy !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones