PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559553}
5,2 7 368
ocen
5,2 10 1 7368
3,0 2
oceny krytyków
Stalingrad
powrót do forum filmu Stalingrad

Znamy datę premiery 10 października ale to premiera w Rosji ciekawe kiedy u nas?
Jakieś pomysły?? czy jak zwykle będzie z rok po właściwej premierze.

ocenił(a) film na 7
Szatan_z_mgly

Jak się będzie spóźniać to uroczysta premiera nastąpi "na futrzaku":P.

"Wróg u bram" w 2001 pojawił się dosyć szybko po zachodniej premierze więc może i ten film pojawi się w podobnym czasie.

ocenił(a) film na 8
tc1987

Nie pocieszasz :D
Zresztą jak widziałem producentem jest Columbia więc nadziej mała jest ze będzie w miarę szybko i u nas. Bo 9 kompania to miała prawie rok poślizgu...

ocenił(a) film na 5
Szatan_z_mgly

Co tak późno....

ocenił(a) film na 1
Szatan_z_mgly

Rosyjski film wojenny......hm.....Mi się nie spieszy.

ocenił(a) film na 2
MIR66

Co masz do "rosyjskiego filmu wojennego",czyżby "hamerykańska "propaganda gały zaślepiła?He?

ocenił(a) film na 1
PLFallenAngel

Propaganda w rosyjskim kinie wojennym ( nie mówiąc o ZSSR, bo to oczywiste) bije na głowę filmy z innych krajów.

ocenił(a) film na 2
MIR66

Czyli wypada prawie nic nie oglądać ,bo większość filmów jest przesiąknięta propagandą w większym lub mniejszym stopniu ,a to dobre.Mam to w d...e i tak oglądnę,a Ty?

ocenił(a) film na 1
PLFallenAngel

Oczywiście że oglądnę. I warto wszystko oglądać choćby po to aby mieć porównanie.

ocenił(a) film na 1
PLFallenAngel

Miałem dobre chęci! Zacząłem oglądać choć efekty specjalne już na początku filmu przypominały mi bardziej grę niż film, ale po ataku płonących żołnierzy wyłączyłem! Dokończę jak będę miał ochotę na fantasty!

ocenił(a) film na 2
MIR66

To ja Ci mówię nie dokańczaj oglądać ,szkoda czasu,a ja głupi cały czas miałem nadzieję,że to się inaczej potoczy ,w połowie już byłem pewien ,że nie ,ale zmęczyłem jakoś tą nieudaną ze wszech miar produkcję,a tak liczyłem ,że zobaczę dobre kino wojenne,a to Bóg jeden wie co było.Tak się wkur..łem,że już długo do rosyjskiego kina wojennego nie podejdę.Nikomu nie polecam !!!.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones