PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559553}
5,2 7 368
ocen
5,2 10 1 7368
3,0 2
oceny krytyków
Stalingrad
powrót do forum filmu Stalingrad

Szczena opada

ocenił(a) film na 8

W sumie to szedłem do kina z myślą, że film będzie słaby, a tutaj... Po pierwsze Rosjanie jak
zwykle coś muszą przemycić i jak to zwykle bywa i tutaj pojawia się propaganda "Matki Rosji".
Jednak jakby to wywalić to okazuję się że film jest całkiem spoko, a nawet w paru miejscach
szczena opada. Pomijając sceny z żałosnymi samolotami, to chyba nigdy nie wiedziałem jeszcze
w filmie wojennym tylu dobrych scen akcji z efektami specjalnymi - naprawdę robią wrażenie i
czasem można się poczuć jakby się oglądało kolejną część Assasin's Creed. Film technicznie
zrobiony wspaniale(poza samolotami), fabuła miejscami trochę zbyt fantastyczna, ale dobrze
pomyślana no i czuć patos wojny. Na koniec nasuwa się tylko jedno pytanie - Czemu Polacy nie
potrafią zrobić takiego samego filmu?

alan_mamrzynski

widzielismy chyba inne filmy, ten ktory ja widzialem byl *hujowy.

alan_mamrzynski

"Czemu Polacy nie potrafią zrobić takiego samego filmu?"
Ależ potrafią, mamy wręcz klęskę urodzaju takich filmów w kraju, że wspomnę najsłynniejsze: 1920 Bitwa Warszawska i Tajemnica Westerplatte. Baletowe bullet time, operetkowe sceny z bieganiem po ogniu, łzawe romanse.... ja tu nie widziałem kolejnego Assasin tylko film klasy Admirał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones