PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835409}

Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"

Spiral: From the Book of Saw
4,5 10 346
ocen
4,5 10 1 10346
3,4 11
ocen krytyków
Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"
powrót do forum filmu Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"

Na CDA znajdziecie specjalną wersję filmu zmontowaną z najciekawszych wątków i retrospekcji ze wszystkich ośmiu filmów z serii PIŁA! Oto fanedit, który mocno ogranicza sceny przemocy, pozbywa się scen/dialogów głupich i niepotrzebnych skupiając się na fabule i rozwoju postaci, tworząc znajomą, lecz nieco odmienną historię Jigsawa, od tej, którą znacie. Ja i mój dobry montażysta chcieliśmy opowiedzieć swoją wersję zdarzeń, przez co niektóre wątki i postacie mają inną rolę tutaj. Do tego dochodzi nowa ścieżka dźwiękowa z innych odsłon cyklu, jak i filmów oraz gier.


Fanedit można obejrzeć na CDA z polskimi napisami :)

JIGSAW: Historia o desperacji (2020)

Montaż: Maniac
Scenariusz faneditu oraz tłumaczenie dialogów: Zagadka

ocenił(a) film na 4
Mr__Unknown

Widziałem, kawał dobrej roboty.

Psycho_Daddy

Miło mi :). Na CDA znajdziesz też filmy z serii HANNIBAL jako fanedity.

Mr__Unknown

Każdą część Piły oglądałam wielokrotnie, ale właśnie takiej chronologii było mi trzeba. Super polecam

aganet80

Niedługo na CDA pojawi się sequel do naszego faneditu - JIGSAW II: KONIEC GRY (JIGSAW II: ENDGAME) :).

Mr__Unknown

Na CDA znajdziecie już kontynuację cz. 1 - JIGSAW II: KONIEC GRY (2021).

Kontynuacja łączy wątki z Pił 3-4 oraz kilku innych części. Nowe spojrzenie na serię: alternatywna i bardziej złożona historia, nowe niespodzianki, mniej gore i alternatywne zakończenie. Zapraszam i oceniajcie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones