PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743233}

8,0 10 1 91295
8,3 46
ocen krytyków
Spider Man Uniwersum
"Z wielką mocą wiąże się wielka…", zaczyna jeden Spider-Man, "ani mi się waż kończyć", przerywa mu drugi... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Gdyby kilka miesięcy temu ktoś powiedział mi, że Sony wyprodukuje najlepszy film o Spider-Manie, nie uwierzyłbym. Wytwórnia już dwukrotnie podchodziła do ekranizacji przygód Pająka i choć ani wersja z Maguire'em, ani z Garfieldem nie były złe, tak trudno mówić o nich jako o arcydziełach. Gdyby tego było mało, w tym roku dostaliśmy też „Venoma”, który, delikatnie mówiąc, nie był za dobrym filmem. Na „Spider-Man: Uniwersum” szedłem więc bez wielkich oczekiwań. więcej
Postać znanego i kochanego człowieka-pająka ostatnio przeżywa powrót do świata żywych w kinematografii. Po średnio udanej trylogii Raimiego oraz niedokończonej serii "Niesamowity Spider-Man" przyszedł czas na wzbicie się na szczyt. Najpierw dokonał tego "Homecoming", a teraz przyszła pora na animowaną wersję historii pajęczaka, czyli "Spider-Man: Uniwersum". więcej