PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743233}

Spider-Man Uniwersum

Spider-Man: Into the Spider-Verse
8,0 91 616
ocen
8,0 10 1 91616
8,3 47
ocen krytyków
Spider Man Uniwersum
powrót do forum filmu Spider-Man Uniwersum

Pytanko o PEGI

ocenił(a) film na 8

Chcę zabrać dziecko na film, które ma pięć lat. Nie mogę znaleźć konkretnej informacji czy nie ma tu jakichś scen za bardzo dla niego się nie nadających. Jedni piszą PG (imdb), inny że od 7 lat (multikino), na cinema-city, pl które jako jedyne działa u mnie w mieście brak informacji, a na gdzieś ktoś pisał, że nie zabrałby do kina dziecka, które ma mniej niż 12 lat. Może wypowiedzieć się ktoś kto oglądał. z góry dzięki.

_illusion_

Film jest rewelacyjny, ale nie brałbym na niego 5 latka. Fabuła będzie zbyt skomplikowana, a sceny akcji mogą przestraszyć. Ostatecznie decyzja należy do Ciebie. Ale film polecam, jeden z najlepszych jakie widziałem ever.

PiotrGT

Myślę że 12+ to bardzo dobre określenie na próg wiekowy tego filmu. :)

ocenił(a) film na 9
_illusion_

Od 8 lat myślę, że można już zabrać.

ocenił(a) film na 9
Milka124

Bo dla 5 latka myślę, że może to być dość męczący seans (masa migających kolorów, a sam film trwa prawie 2h) lub też nieodpowiedni, ze względu jak wyżej powiedziano sceny akcji.

ocenił(a) film na 8
_illusion_

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Odpuszczam młodemu.
Pozdrawiam.

_illusion_

Wybacz, ale ty masz chyba male pojecie o rozwoju wlasnego dziecka. Uwazasz, ze pieciolatek zrozumie dowolna animacje DC itp? Dajesz mu to ogladac? On jest na etapie jakichs gumisiow albo nawet teletubisiow. Nawet prawilnego Disneya dla dzieciakow ciezko by rozumial, a co dopiero taki skomplikowany wizualnie i bodzcowo film jak ten. Nie mowie tutaj o komplikacji fabuly, bo ja pierwszy lepszy nastolatek zalapie i zrozumie. Z szybkoscia zdarzen moga miec wlasnie klopot juz starsi dorosli, ale pieciolatek po prostu nie bedzie umial jeszcze zinterpretowac tego co widzi...Moim zdaniem rownie dobrze moglbys uwazac, ze nadaje sie juz na ogladanie tranformersow...

ocenił(a) film na 8
alisspl

DC nie kuma, Marvel to jego konik....

A poważnie....
Twój komentarz jest tu tak zbędny, idiotyczny i pozbawiony sensu, że szkoda mi na ciebie klawiatury...

_illusion_

... te kropki, to ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones