PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743233}

Spider-Man Uniwersum

Spider-Man: Into the Spider-Verse
8,0 91 451
ocen
8,0 10 1 91451
8,3 46
ocen krytyków
Spider Man Uniwersum
powrót do forum filmu Spider-Man Uniwersum

Film ok, ale za bardzo family-frendly,a fabuła też jakoś nie powala

ocenił(a) film na 6
Filip_Potera

Prawda, liczyłem na lepszą fabułę, trochę szkoda potencjału.
Patrząc od dobrej strony efekty wizualne powalają, a początek całkiem nieźle zapowiada resztę filmu.

ocenił(a) film na 9
lokomocio

Na jaką fabułę liczyłeś?

miszatujest

Że uczniem Petera zostanie Azjata , na taką !!!

Filip_Potera

Trzeba zwrócić uwagę, że to jest film również dla dzieci

Filip_Potera

Nie rozumiem, o co chodzi z tymi wszystkimi uniwersami, więc patrzę na zwiastun jak na zwykły film animowany i wg mnie wygląda on kiepsko. Zazwyczaj nie oceniam "świętych krów", jak np. Marvele, DC, czy inne Gwiezdne Wojny, żeby nie obrazić bardzo czułe gusta ich fanów, którzy mówią, że tak ma być. Nie znam się, więc wierzę, że tak ma być. Natomiast graficznie nie podoba mi się ta bajka i tyle, ale raczej jej nie obejrzę, a jeśli nawet, to na pewno nie dam oceny.

evandroroncatto

Też nie ogarniam komiksów. Wiem o nich tyle co z filmów Marvela. Nie oglądam też praktycznie nigdy animacji. Na tą poszedłem głównie ze względu na bardzo pozytywne oceny, bo trailer do mnie nie przemówił. I szczerze mówiąc, to film jest bardzo dobry. Zabawny, bardzo dobre "efekty", chociaż w przypadku animacji, to ciężko mi to nazywać efektami, bo całość jest jednym wielkim "efektem". Trochę jakby się oglądało rzeczywiście animowany komiks. Jak na film, który ma też trafiać do młodszego widza, bardzo dobrze się bawiłem.

blindoln

zobacz sobie ten film "Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole" 2010 rok
https://www.filmweb.pl/film/Legendy+sowiego+królestwa%3A+Strażnicy+Ga%27Hoole-20 10-479701

evandroroncatto

zgadza się zwykły shit, zobacz sobie ten film powala
"Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole" z 2010 roku https://www.filmweb.pl/film/Legendy+sowiego+królestwa%3A+Strażnicy+Ga%27Hoole-20 10-479701

ocenił(a) film na 7
markin

Nah

ocenił(a) film na 9
Filip_Potera

Jak na film animowany/komiksowy to fabuła była bardzo dobra.

ocenił(a) film na 7
radek_barbus

Czy ja wiem... jak dla mnie mocno sztampowa.

ocenił(a) film na 7
Filip_Potera

Mam właśnie to samo odczucie. Szczególnie, że mnóstwo osób nahajpowało mnie opiniami, że to najlepszy film Superhero 2018. Po obejrzeniu natomiast mam wrażenie Doctora Strange'a, takie 7/10. Przepiękny wizualnie film, fajna akcja, solidni bohaterowie (aczkolwiek moim zdaniem mogli poprzestać na Milesie i Peterze), ale fabularnie to on mi niczego nie urwał. Podobnie miałem z Lego Batman, o którym też krążą niemal same pochlebne opinie, często jest nazywany także najlepszym Batmanem, a mi totalnie nie podszedł, ot, średniak.

ocenił(a) film na 7
DeanThomas

Mam bardzo podobne odczucia.
Spodziewałem się arcydzieła a dostałem "tylko" dobry film, który wg mnie jakoś specjalnie nie wyróznia się w swoim gatunku. No, może jedynie jakość animacji jest zaskakująca, bo nieszablonowa.Ale to tyle.

ocenił(a) film na 7
Filip_Potera

Fabuły to tu praktycznie nie ma. Główni złoczyńcy też słabiutko.

Filip_Potera

a co chcesz kolejny denny film z rodziny "jaki to ja jestem realistyczny" nudne są te mroczne dyrdymały i dylematy moralne jak w batmanie

ocenił(a) film na 8
Filip_Potera

Czy ja wiem, czy aż tak family friendly... Nawiązania do "dojrzewania" i dwa morderstwa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones