PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743233}

Spider-Man Uniwersum

Spider-Man: Into the Spider-Verse
8,0 91 451
ocen
8,0 10 1 91451
8,3 46
ocen krytyków
Spider Man Uniwersum
powrót do forum filmu Spider-Man Uniwersum

A przynajmniej jak dotąd. Naprawdę podoba mi się co zrobili tutaj z komiksowym Peterem, no i cała reszta była też genialna. Miles, który jak dotąd był tylko Peterem 2 tylko czarnym w końcu zasłużył na swój spotlight. Walki są świetne, soundtrack wpada w ucho, żarty trafiają i jest dużo znajdziek dla fanów. Szkoda tylko, że najlepszy film o Spider-Manie pojawia się niedługo po śmierci jednego z jego autorów, ale spokojnie cameo pana Lee też jest jednym z moich ulubionych. A jak wam się podobały relacje Milesa z przyjaciółmi i członkami rodziny? Bo uważam, że są tutaj o wiele bardziej rozrysowane niż w komiksach. Za co wielkie brawa dla scenarzystów. Najlepszy film roku jak dla mnie!

ocenił(a) film na 10
RaZoReKyt

Lepiej iść na napisy czy dubbing?

ocenił(a) film na 10
kapsztajn

Ja sam byłem na dubbingu, który wcale nie jest taki zły patrząc na zwiastuny (bo tam to brzmi dwa razy gorzej). Niedługo wybiorę się na seans z napisami. Chyba jednak bardziej polecam zobaczyć film tak jak powinien być zobaczony czyli z oryginalnym dźwiękiem.

ocenił(a) film na 9
kapsztajn

Napisy. Podziękujesz później

kapsztajn

Mi tam dubbing kleił się jak w mało której kreskówce, ale na pewno zobaczę jeszcze z napisami.

ocenił(a) film na 10
kapsztajn

imo lepiej napisy, Nicolas Cage jako Noir Spiderman był genialny :D

ocenił(a) film na 9
kapsztajn

Nie wiem, jak wypada oryginał, ale dubbing uważam za bardzo dobry.

kapsztajn

Ja wczoraj byłem w wersji dubbingowej i szczerze... jest świetny!

RaZoReKyt

Zgadzam się w 100%. To jedyny film o Spider-Manie, który nie rozczarowuje (nie chodzi o to, że inne były złe, bo nie były).

ocenił(a) film na 10
Burnham1

I ja też jestem pod ogromnym wrażeniem. Czuję się jak w dzieciństwie po powrocie z kina z Supermana 3. Aż bym poudawał że latam na pajeczynie 8)
A dubbing (sam nie wierzę że tak twierdzę) wymiata...

RaZoReKyt

To nie jest film. To jest animowana bajeczka dla dzieci, mylisz pojęcia. Być może jest ona najlepsza bajką o spidermanie, ale nie filmem bo nie podchodzi ona pod te kategorie. Z bajeczek się wyrasta po czasie.

użytkownik usunięty
Bob_Calos

Co tu nie podchodzi pod kategorię "film"? Uczą takich wiadomości na jakichś studiach?

RaZoReKyt

Fil m ? Dis nej na tęczówkę człowieku gotowy !!

RaZoReKyt

Jak zobaczyłem w trailerze tych spider-ludzików to bałem się że film będzie przekombinowany i zrobiony "na siłę". Ale wyszło naprawdę świetnie! :-) Główny bohater - Miles Morales wydaje mi się nawet bardziej autentyczny i wiarygodny jako Spider-Man niż sam Peter Parker ze wszystkich poprzednich filmów. Wszystko tutaj zagrało doskonale - humor, animacja, bohaterowie.. nawet polski dubbing wydawał się całkiem spoko (co mnie osobiście zazwyczaj mocno gryzie w tego typu filmach).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones