PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842826}

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Spider-Man: Across the Spider-Verse
8,2 34 726
ocen
8,2 10 1 34726
8,0 38
ocen krytyków
Spider Man: Poprzez multiwersum
powrót do forum filmu Spider-Man: Poprzez multiwersum

Jak to powiedział mężczyzna obok mnie "to jest k**** przesada"

TrueskavkaPL

A co to za zakończenie było?

ocenił(a) film na 9
Pucek299

Zakończenie filmu było niezwykle interesujące. Bez ujawniania szczegółów - bardzo satysfakcjonujące. Jeśli spojlerować - potrzebowałbym sporo czasu, żeby opowiedzieć. Ogólnie film bardzo mi się podobał, wręcz niezmiernie. Wiele elementów było znacznie lepszych niż w poprzedniej części. Animacja była spektakularna, bez wątpienia jedna z najlepszych, jakie miałem okazję zobaczyć. Poczucie humoru również było świetne, a jednocześnie trochę bardziej dopracowane niż w pierwszej części. Co do fabuły, typowej dla filmów o superbohaterach, była niezła, jednak w mojej subiektywnej opinii przewyższała "Into". Ogólnie rzecz biorąc, gorąco polecam ten film.

Pucek299

Po prostu cliffhanger, film przerwany w połowie.

ocenił(a) film na 10
Pucek299

Powinno zostać zakończone w konkretnym miejscu gdy ujawnili mocny twist ale zamiast tego poszli dalej i zakończyli w połowie waznej sceny.

oleksiey2000

to sie wlasnie nazywa cliffhanger

ocenił(a) film na 10
skorpss

Wciąż byłby gdyby zakończyli w mieszkaniu milesa gdy wchodzi Aaron to byłby świetny cliff albo nawet gdy dostaje łupnia od Crawlera. Tymczasem dosłownie ucięli scenę i do widzenia.

TrueskavkaPL

Powinno się to nazywać "poprzez multiwersum cześć 1"

ocenił(a) film na 10
bzyku94

ale przecież wszyscy wiedza ze to ma być w dwóch częściach

ocenił(a) film na 10
BrunoNaBani

Nie wszyscy.

ocenił(a) film na 7
BrunoNaBani

Niby skąd?

BrunoNaBani

A kiedy kolejna cześć?

ocenił(a) film na 9
peterkaa

Pierwszy teaser Across the Spider-Verse z 5 grudnia 2021 zaznaczał że jest to Part One. 26 kwietnia 2022 Part Two zmieniono na osobny tytuł Spider-Man: Beyond the Spider-Verse. Premiera wyznaczona jest na 29 marca 2024 ale pojawiły się już informacje że podobnie jak poprzednie części i ta nie będzie gotowa na czas.

TrueskavkaPL

Z tego co się dowiedziałem to kina miały różne zakończenia

Nie każdy zobaczył to samo

Nie wiem czy to potwierdzone info

ocenił(a) film na 5
TrueskavkaPL

Film który wygląda jak serial zakończył się jak serial...Może powinien być jednak serialem. Następnej części na pewno nie obejrzę jeśli ma wyglądać jak ta.

użytkownik usunięty
TrueskavkaPL

Ty sobie obejrzyj Spider-Man The Animated Series. To co oni odwalili w końcówce tego serialu. Nie do pojęcia. Końcówka z ITSV to przy tym nic

TrueskavkaPL

Ja lubię takie zakończenia, człowiek bardziej czeka na następną część, dobre produkcję cechują się dobrymi plot twistami albo cliffhengerami, [Spoiler] Jakby na początku następnej części pokazali nowego Milesa, i zaraz by go nie powstrzymali, bo pewnie tak będzie, to pewnie nie byłoby czuć tego napięcia

ocenił(a) film na 9
ernestszadkowski

To mogło by być fajne gdyby premiera drugiej części była za max pół roku a nie 2 lata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones