PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704}

Speed 2: Wyścig z czasem

Speed 2: Cruise Control
5,3 38 630
ocen
5,3 10 1 38630
3,2 6
ocen krytyków
Speed 2: Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Speed 2: Wyścig z czasem

Nawet Bullock go nie ratuje !

użytkownik usunięty

Nawet niechce mi się szczerze mówiąc oceniac tego filmu...napewno nie jest ona az tak zły( widziałam gorsze) da sie obejrzeć...ale niestety jak to sie zazwyczaj sprawdza sequel gorszy od pierwowzoru ;P

poprostu "speed-niebezpieczna szybkość" a "speed- wyścig z czasem" to jak niebo a ziemia..drugi nie umywa sie do pierwszego

A dlaczego?

Zbyt duzo naciagania( nie twierdze ze w 1 częscie niedociągnięc nie bylo, alez owczem były) ale było ich znacznie mniej niz w 2 ..

jak dla mnie lepszy duet sandra + keanu niż sandra + jason ! bez porównania !
Co do postaci do Annie raczej bym sie nie przyczepiła...ale ten patrick był dla mnie taki sztuczny i nudny że nie moge...nie to co narwaniec jack, który dłuuuugo pozostaje w pamięci ;)

Skwintuje to tak:

Speeda z Reevsem moge ogladać i będe go ogladac zawsze kiedy pojawi sie w tv, natomiast 2...napewno po raz drugi nie obejrze...

Gorszy, gorszy, gorszy,

taka jest moja opinia!

Emka!

I nie tylko Twoja... Niepotrzebnie robiona kontynuacja na fali popularności jedynki.
Dobrze, ze Keanu odrzucił propozycję grania w tym filmie - miał nosa ;))

Taaak, jednak ma u mnie 3/10, a bez Sandy miałby 1/10 ;P
Jedynka nieporównywalnie lepsza.

Jednak dobrze, że Keanu w nim nie zagrał, bo zaraz by się posypały głosy jakim on marnym aktorem jest itp.

A film ogólnie taaaka nuda, że wczoraj aż go wyłączyłam, bo nie chciało mi się do końca go oglądać.

A "Speed" mogę oglądać w kółko. Tego badziewia niestety nie.

użytkownik usunięty
kocica666

do tego zdązyłam zauwazyć że powtórzyli ten motyw z tym murzynem , co w 1-ce Jack samochód mu rozwalił, tak potem ten Alex porawał łódke tego samego gościa...

błazenada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones