PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650957}
2,3 50 423
oceny
2,3 10 1 50423
1,5 26
ocen krytyków
Smoleńsk
powrót do forum filmu Smoleńsk

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Ja wiem, że pokusa jest olbrzymia, sam ją odczuwam, ale apeluję do Was z całego serca - nie idźcie tą drogą, która prowadzi do kina na Smoleńsk. Olejcie tę szmirę, pełen bojkot. Zaoszczędzone pieniądze możecie wydać np. na wybielacz lub benzynę, którą następnie możecie wypić. Spowoduje to znacznie mniejsze szkody dla Waszego organizmu niż seans.
Ja nie jestem nawet szczególnym lewakiem, nazwałbym się neutralnym racjonalistą, ja po prostu mam już tego cyrku kur... dość. Nie pozwólcie, żeby Wasza ciekawość napychała kieszenie ludziom chorym psychicznie. Serdecznie pozdrawiam i wszystko to mówię bez jadu, to już jest po prostu zbyt wiele.

kartezjusz_filmweb

zaoszczędzone pieniądze wpłaćcie alimenciarzowi nie?

ocenił(a) film na 1
Mistrz_walki_wrecz

Czy mógłbyś rozwinąć tę swoją "ciętą" ripostę lub (najlepiej by w sumie było) po prostu odnieść się do tematu?

Mistrz_walki_wrecz

Mówisz o Jacku Kurskim?

ocenił(a) film na 10
kartezjusz_filmweb

Dużo Ci Putin zapłacił za pisanie takich bzdur czy może to robisz w czynie społecznym?

Tomcat1000

A tobie ile zapłacił PIS za ten komentarz ??

ocenił(a) film na 1
wort801

Dwiesta rubli mi zapłacił Szanowny Panie Konformisto... naprawdę ciężko mi mieć do Pana szacunek, choćbym chciał. A tak poza kasą, robię to z frustracji obecną chorą sytuacją - chciałbym wychowywać dzieci w trochę mniej wrogiej, przekłamanej i upartyjnionej rzeczywistości. Trochę to walka z wiatrakami - każdego dnia widzę, że wyznawcy (bo ciężko ich nazwać inaczej) partii rządzącej tacy jak Pan są ŚLEPI na to jak w imię własnych interesów jednostek rozpieprza się ten kraj od środka. Jest to oczywiście domeną polityki jako takiej w wykonaniu każdej partii na całym świecie ale PISik wzniósł to u nas na zupełnie nowy poziom, powiedziałbym wręcz dyktatoryczny.

ocenił(a) film na 1
kartezjusz_filmweb

Oczywiście odpowiedź do Pana Tomcata

ocenił(a) film na 10
kartezjusz_filmweb

Nie zapomnij wazeliny na tyłek nałożyć panie wolnomyślicielu,bo jesteś kolejnym ogłupionym przez TVN i żydoborczą.Radze podkreślić że tam zginęli ludzie co jechali uczcić Katyń i jego ofiary ruskiego imperializmu,ps: jakby tam nie było czegoś na rzeczy to ruski czekista Putin by tyle czasu wraku nie trzymał.

ocenił(a) film na 1
Tomcat1000

Obawiam się, że telewizji jako takiej nie oglądałem od jakiś chyba 10ciu lat (co innego filmy :) ). Swoje opinie buduję nie na podstawie powtarzania zasłyszanych haseł, a na zwykłym analitycznym myśleniu, które zważa na źródło, z którego pochodzi dana informacja i bierze poprawkę "od rzeczywistości", która jeżeli chodzi o media jest taka, jaką chce nam ją przedstawić autor. Nie rzucę tutaj żadnym uniwersalnym, neutralnym źródłem informacji bo takich nie ma. Wystarczy włączyć swoje własne myślenie i odciąć się od wszelkich tanich manipulacji i socjotechnik stosowanych od zawsze i na zawsze przez polityków i inne tego typu stworzenia. A i tak nigdy nie wiemy, w jakim stopniu to, co czytamy zostało "nagięte" w prawo czy lewo czy gdziekolwiek.
I ja również radzę podkreślić, że tam zginęli ludzie, którzy jechali uczcić Katyń. Bo z prawdziwej ludzkiej i narodowej tragedii Pańscy idole rozkręcili wieloletnią szopkę, a wszystko to można było zrobić z godnością. Jeśli ma się odmienne zdanie (i ma się do niego oczywiście pełne prawo), to warto przedstawić je zachowując pewien poziom. Najgorsze jest to, że nazywając rzeczy po imieniu - większość takich krzykaczy jest najzwyczajniej zbyt głupia, żeby zauważyć swoją nieudolność. Jeśli w pokoju siedzi 5 osób i jedna jest dużo głupsza, to tylko ona o tym nie wie.

Tomcat1000

Czyli wszyscy, którzy nie popierają obecnego rządu i wkurza ich szopka Smoleńska oglądaja TVN i czytają wyborcza xd. Ciekawe, ciekawe.

ereminka

Ja nie czytam GW i telewizji nie oglądam, więc jak mogliby mnie oglupic?

Tomcat1000

"Tomcat1000 w odpowiedzi na post: kartezjusz_filmweb | 2 dni temu
ocenił(a) ten film na: 10
Radze podkreślić że tam zginęli ludzie co jechali uczcić Katyń i jego ofiary ruskiego imperializmu,ps: jakby tam nie było czegoś na rzeczy to ruski czekista Putin by tyle czasu wraku nie trzymał."

Otóż to. Nie pojmuję, jak można wierzyć Rosjanom po Katyniu (aż do lat 90-tych utrzymywali, że to zbrodnia popełniona przez Niemców), czy też po tak jaskrawym i nieodległym w czasie wydarzeniu, jakim jest zajęcie Ukrainy. Czy ktoś w ogóle wierzy w rzetelność głosowania na Krymie? Czy naprawdę ktoś wierzy w to, że Ukraińcy głosowali za aneksją Krymu do Rosji? NIE. Czy zdrowy rozsądek nie nakazuje więc zachować choć odrobinę dystansu do ustaleń rosyjskiej komisji MAK? Zamiast łykać je jak młody pelikan i powtarzać jak papuga? Czy bolesna historia naszego kraju oraz wiele głosów w sprawie przeciwstawnych do ustaleń MAK nie nakazują choćby na chwilę zdroworozsądkowo przystanąć i dopuścić myśl: "A co, jeśli...?"

kartezjusz_filmweb

Bardzo słuszny apel. Wiesz, pół biedy chorym psychicznie, gorzej, że beztalenciom.

ocenił(a) film na 1
kartezjusz_filmweb

Masz mój podpis

ocenił(a) film na 6
kartezjusz_filmweb

Chyba ktoś tu zatęsknił za cenzurą skoro namawia do bojkotu filmu ;)

ocenił(a) film na 10
feniks_ck

Protest skuteczny w 1 weekend zaledwie 108 000. W Niusłiku przeczytalem.

ocenił(a) film na 6
Smok_Eustachy

Też czytałem :) Ponoć sławne "Pokłosie" miało połowę tego w 1 weekend, ale tego już nie napisali bo i po co niewygodne fakty zamieszczać ;)

ocenił(a) film na 6
Smok_Eustachy

Też czytałem :) Ponoć sławne "Pokłosie" miało połowę tego w 1 weekend, ale tego już nie napisali bo i po co niewygodne fakty zamieszczać ;)

ocenił(a) film na 10
kartezjusz_filmweb

Żeby było jasne nie głosowałem na PIS, tylko na Kukiza. Ale jak się słyszy z jednej strony:
1) Oglądałem Smoleńsk i jest znakomity bo...
2) Nie oglądałem smoleńska, nie poszedłem na gówno i wy też nie idźcie na to...
Prehistorycznych ludzi bojących się zachodu słońca, który jest nie nieunikniony. Na prawdę myślisz, że ktoś czytając twój apel pójdzie lub nie pójdzie do kina.

Co ty tu komunę wprowadzasz. Żyjemy w XXI. Przed tym nie uciekniesz. Rozdają darmowe bilety w zakładach pracy, wycieczki szkolne a także kościelne... Ja sam dostałem za darmo 2 bilety.

Bylem na filmie 2 razy z prawie 110 osobami. Jednego razu trzeba było otworzyć 2 salę bo się nie mieściły - być może w tej drugiej były jakieś szkoły.
Podejrzewam, że jeszcze w tym roku, może na święta puszczą go (Prezes Kurski już odlicza) w TV i na pewno będzie rekordowa oglądalność nie tylko od zwolenników ale też hejterów.
Na pewno nie jeden zmieni ocenę sam znam takich co dostali bilety za darmo i poszli dla jaj i propaganda PiSu ich wciągnęła...

Poza tym to, że powstał 1 film to nie znaczy, że w ciągu 3 lat rządów Pis powstanie inny być może mocniejszy. Przed tym nie uciekniesz. Na 100 osób zawsze kilku wciągnie.

kartezjusz_filmweb

PiS sam to co chce dofinansowuje z kieszeni podatników i tali apel nie ma znaczenia

protip07

to dofinansowywanie przez PiS-u nazywane jest defraudacją

ocenił(a) film na 10
kartezjusz_filmweb

Wolę olać takiego putinowskiego zdrajcę i łajdaka jak Ty. W kinie byłem i uważam film za świetny. Cześć i chwała bohaterom zabitym w Smoleńsku 10.04.2010 roku. Won do Moskwy zdrajco !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones