PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650957}
2,3 50 449
ocen
2,3 10 1 50449
1,5 26
ocen krytyków
Smoleńsk
powrót do forum filmu Smoleńsk

Potworek

ocenił(a) film na 1

Krew mnie zalewa jak pomyślę, że Amerykanie potrafią zrobić piękne filmy o swoich narodowych tragediach, a my kręcimy takiego potworka z takiego tematu... Mam nadzieję, że kiedyś ktoś się zreflektuje i nakręci to jeszcze raz PROFESJONALNIE, a nie w stylu trudne sprawy/szkoła/szpital.

Miwost

Dobrze zrobione filmy umie kręcić Smarzowski, Komasa.

koles80

Komasa robi tak trochę po hollywoodzku

marssendo

smolensk jest tak zły, że w każdym porównaniu wypadnie nędznie

ocenił(a) film na 10
Miwost

Będzie kiedyś kasa, to i będzie profeska. A na razie to trochę, jakby się obrażać na "Matkę Królów", że czarno-biała...

krzych66

Podciągasz tym bezczelnym porównaniem partackiego gniota pod wybitny film. Ocierasz partaninę o dzieło i myślisz, że trochę blasku mu ukradniesz?

Redaktorka

To jak z brokatem z bombki choinkowej?

ocenił(a) film na 10
Redaktorka

Popatrzyłem się na Twoje ostatnie oceny innych filmów i srodze zadumałem się nad znaczeniem słowa "bezczelność".

krzych66

Dezawuując znaczenie słowa "arcydzieło" i oceniając partaninę na 10?

ocenił(a) film na 10
Redaktorka

Wstawiając masowo "jedynki" filmom nie obejrzanym, bo prawdopodobna treść nie pasuje do poglądów?
I pouczając innych o "bezczelności"?

krzych66

Zapuszczając żurawia do cudzego profilu i szukając tam "haków", gdy brak argumentów?
Aaaa, nie, przepraszam. To nie bezczelne, to słabe i desperackie jest.

Redaktorka

Czasem jednak warto zajrzeć. Nieopatrznie wypowiedziałem się w tematach "Da się obejrzeć 7/10" i "Niezły choć nierówny:)" przed sprawdzeniem autorów. Kolejność i daty ocenionych filmów ujawniły, że to multikonciarz. Biorąc pod uwagę, że wg FAQ zakładać konta z tego samego IP można raz na godzinę, takich kont jest wiele. Wprawdzie na początku z nowego konta jest limit 2 nowych tematów i 6 postów dziennie, to i tak jeden człowiek może sparaliżować dyskusję. Nie zmienia to faktu, że po własnych doświadczeniach (właśnie uwagi ad personam) dostęp do moich ocen mają tylko moi znajomi.

ocenił(a) film na 6
bazant57

Nie dyskutuj z tą kobietą, bo jest tak zacietrzewiona jak Niesiołowski. I równie mądra.

krzych66

Dla utalentowanej osoby zamknięcie się w czerni i bieli nie przeszkodzi w stworzeniu wybitnego dzieła. Pieniądze nic tu nie dadzą, bo talent nie można zastąpić pieniędzmi. Trudno będzie kupić utalentowane osoby, ponieważ nie będą chciały psuć sobie reputacji biorąc udział w kolejnym propagandowym filmie na potrzeby polityki PIS-u.

marssendo

niektórzy nie patrzą co robią, ważne jest tylko, czy dostaną forsę.

marssendo

brawo!!!!
jak to dobrze, że w tym biednym kraju nie brakuje jeszcze ludzi rozsądnych.
miejmy nadzieję że tak zostanie na zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones