PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650957}
2,3 50 449
ocen
2,3 10 1 50449
1,5 26
ocen krytyków
Smoleńsk
powrót do forum filmu Smoleńsk

1/10

ocenił(a) film na 1

Czekam na film katastroficzny o równie propagandowym wydźwięku w sprawie wypadku pani premier z udziałem Seicento.

pachomir

Ja tam czekam na film o wypadku z udziałem Macierewicza :)

ocenił(a) film na 1
wort801

No pewnie! Będę stał pierwszy w kolejce do kina studyjnego na ten film :D Nie zapomnijmy też o musicalu z udziałem opony prezydenta na A4 ;)

pachomir

Murowany Oskar będzie dla tych filmów, jeśli je zrobią :)

pachomir

Obawiam się, że może to być film w stylu "Wroga publicznego". Liczę, że kierowca Seicento uzyska odpowiednią pomoc prawną. Szef MSW uważa bowiem, że jego adwokat "mąci" w już wyjaśnionej sprawie. W państwie demokratycznym powinno obowiązywać domniemanie niewinności, a o winie nie przesądza ani policja, ani prokurator.

bazant57

Uwaga!
Imperium PIS-owskie opanowało całkowicie Warszawie :)
http://www.youtube.com/watch?v=lXFcZ16b-QE

wort801

Czy budują już gwiazdę śmierci?

bazant57

Skończą już :) Jarek sam osobie pilnuje ostatniego etapu budowy :)

wort801

Czy ten Jarek to Jar Jar Binks?

bazant57

Możliwe :)

ocenił(a) film na 10
pachomir

Ewentualny film o okolicznościach śmierci posła Wójcikowskiego miałby dużo większy potencjał dramatyczny.

pachomir

Pomysł ten miałby duży potencjał dramatyczny. Grilowanie na komisariacie kierowcy Seicento, aby przyznał się do winy. Ukrycie rejestratorów z pojazdów jadących w konwoju. Pozbycie się świadków w pojazdach stojących za Seicento.
Byłaby duża możliwość zrobienia filmu propagandowego podobnie jak Smoleńsk. Trzeba by w tym celu np .pokazać rekonstrukcję zdarzenia w celach propagandowych i przemalować ciągłą linie na przerywaną, aby nie widać było, ze konwój nie jechał zgodnie z przepisami. Można by jeszcze dodać, że nie było pancernego drzewa, bo pancerne wozy konwoju ścinają dowolne drzewo, a nie zatrzymują sie na nich

marssendo

A wybuchy? To wcale nie żart, samochody z najwyższej półki mają zamontowane mikroładunki, zrywające śruby mocujące zespół napędowy do podłużnic, żeby przy zderzeniu czołowym nie wepchnęło go do kabiny. Jest mi znany taki przypadek właśnie z Audi, a silnik wylądował na asfalcie. Może więc jakaś podkomisja (płace 20-30 tys./miesiąc) się tym zajmie...

bazant57

Jest świadek, który był niedaleko od zdarzenia i potwierdza, że kolumna rządowa jechała bez sygnału dźwiękowego. Nie został wezwany do złożenia zeznań.
Jest okazja, aby w oparciu na faktach udramatyzować film, ale pewnie zrezygnują z trzymania się faktów, kiedy fakty nie są wygodne.

marssendo

Jak nic Tusk był wtedy w Polsce...

marssendo

czas dopisał nowe fakty, jak usuwanie dowodów wykazujące kłamstwa PIS-u

ocenił(a) film na 1
pachomir

Ja również. Btw, to nie był wypadek, lecz zamach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones