PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 462
oceny
7,4 10 1 595462
6,4 46
ocen krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy

bardzo dobry

ocenił(a) film na 10

Film do którego za każdym razem wracam i będę wracać. Jeden z moich ulubionych. 10/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Grzegorz93

Proszę Cię,trochę uprzejmiej,to forum publiczne:)

użytkownik usunięty
Grzegorz93

Hahahaha. I oto człowiek niepodważalnie inteligentny, nieumiejący nawet odmieniać rzeczowników przez przypadki. Z takim mózgiem rzeczywiście nie mógłbyś być jej ojcem, gdyż przewyższa Cię poziomem intelektualnym przynajmniej 10 razy. Proponuję zaprzestać bycia niecywilizowanym człowiekiem i rozpoczęcie kulturalnego życia.

ocenił(a) film na 2
sylwia3234

Na początku jak zobaczyłem ten twój temat chciałem Ciebie zwyzywać od owocu kazirodczego związku i defektu genetycznego, ale później zobaczyłem twoje ulubione filmy i zdałem sobie sprawę że najprawdopodobniej nie masz nawet 14 lat, a jak podrośniesz kilka lat to zmądrzejesz na tyle że będziesz się wstydzić zarówno tych wypowiedzi jak i tych filmów.

Tak więc nie przejmuj się atakami innych użytkowników, wpychaj sobie do głowy te głupoty, byle żeby tam się nie zagnieździły na stałe bo sobie w życiu nie poradzisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones