PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508270}

Skąd wiesz?

How Do You Know
5,4 30 435
ocen
5,4 10 1 30435
2,3 3
oceny krytyków
Skąd wiesz
powrót do forum filmu Skąd wiesz?

smutek

ocenił(a) film na 5

aż serce się kraje ze przy tak wybitnych artystach, ktorzy pracowali nad tą produkcją film jest TAKIM gniotem. Zimmer, Kamiński, Nicholson, Witherspoon co się stało ja się pytam??

użytkownik usunięty
paciak

Też się nad tym zastanawiam .. po takich nazwiskach spodziewałem się czegoś więcej. Z wielkim trudem wysiedziałem na tym filmie do końca. Jak dla mnie film bardzo słaby. Może i dobrze zagrali swoje role, ale jak nie ma pomysłu na świetny scenariusz to nic nie pomoże.

Ja to bym przede wszystkim dodała nazwisko James L. Brooks. Spodziewałam się filmu na miarę 'Lepiej być nie może', który w moim odczuciu przoduje w swoim gatunku (moim zdaniem bliżej mu do komedii aniżeli dramatu), a tu taka wpadka... Szkoda...

ocenił(a) film na 1
paciak

to jest nieporozumienie, gniot wszechczasów. i nawet reese jest sztywna jak kij od szczotki. nie dotrwałam do końca, nie dało się. generalnie myślałam, że będzie to historia o dziewczynie, którą chociaż trochę zaboli to, że stracila miejsce w drużynie, ale oni tylko łażą i gadają o tym, że nie powinni gadać. masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones