PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485620}

Skóra, w której żyję

La Piel que habito
7,3 115 567
ocen
7,3 10 1 115567
6,4 24
oceny krytyków
Skóra, w której żyję
powrót do forum filmu Skóra, w której żyję

Słyszałam opinie i czytałam recenzje, delikatnie mówiąc. niepochlebne. Teraz mam dylemat-warto poświęcic czas i kasę? Dodam, że żadnego filmu Almodovara nie widziałam i nie wiem, czy warto żebym zaczynała poznawać jego filmy akurat od tego.

kinomanka95

Gdzie są te niepochlebne "recenzje"?

Pewnie, że iść.

ocenił(a) film na 8
Ouzo

W gazetach 2/5 gwiazdek itp. Nawet jeden recenzent napisał, że "Almodovar zdaje sie nam mówić z ekranu: Kupicie każde g*wno, które podpiszę własnym nazwiskiem i nadal będziecie mnie kochać".
Nie wiem, czy (jak napisałam wyżej) chcę zacząć oglądac jego filmy od tego. Jednak opinie sa podzielone :/

użytkownik usunięty
kinomanka95

Ja spodziewałam się czegoś znacznie lepszego, ale myślę, że powinnaś iść żeby mieć swoje zdanie, skoro jesteś ciekawa filmu, a nie sugerować się tak bardzo opiniami innych...

ocenił(a) film na 7
kinomanka95

Zawsze warto pójść żeby się przekonać, czasami film, który się nie podoba innym dla Ciebie może być zjawiskowy. Moim zdaniem film jest całkiem fajny, trochę za prosty jak na Almodovara, ale ogląda sie fajnie.

ocenił(a) film na 10
Vivre_sa_vie

iść :)

ocenił(a) film na 10
negrita84

Dla mnie ten film jest genialny ! Nie mogłem odlepić oczu od ekranu ! Co z tego, że za prosty, że może nie realny ! To jest magia kina ! Naprawde warto ! sam byłem troche nie pprzekonany ! po jednej recenzji po trailerze... ale ! Naprawde niesamowity film ! A muzyka ! naprawde ! Genialny !

ocenił(a) film na 6
kinomanka95

Film bardzo śmieszny, pół sali się śmiało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones