PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214272}

Sin City: Damulka warta grzechu

Sin City: A Dame to Kill For
6,7 63 890
ocen
6,7 10 1 63890
6,1 13
ocen krytyków
Sin City: Damulka warta grzechu
powrót do forum filmu Sin City: Damulka warta grzechu

Część pierwszą oglądałem z 10 razy jest świetna,tej nawet nie dokończyłem.Zawalę winę na historie które nie umywają się do pierwszej części.Film jest strasznie nudny i nie ma tej dynamiki co poprzednik,akcja to jakby na hamulcu ręcznym.Marv nagle się urywa gdy wpada do starego miasta,koleś uprawie sex w majtkach,historia karciana kończy się słabo bez polotu Alba już troszkę starsza co widać.Moim zdaniem powinni dać całkiem nową obsadę odświeżyli by trochę obraz.Z sentymentu do jedynki dam 5.

Marewel

Potwierdzam :( Film kiepski nawet samodzielnie by się nie obronił a co dopiero na tle genialnej pierwszej części. Wspomniany karciarz udowodnił tylko tyle że ktoś może przegrać w karty [WoW] i za to jeszcze dostał kulkę wręcz cudowny był jego plan. Inne wątki były bez polotu i nie wciskały w fotel. A Bruce był w całości chamsko przekopiowany z pierwszej części. Poza tym całość jakoś nie trzymała się kupy i czasowo i wątkowo. Chodzi mi o to że w pierwszej części losy bohaterów splatały się, gdzieniegdzie było widać bohaterów jednej sekwencji filmu w drugiej co sprawiało że miało się zagmatwane odczucie jedności miejsca czasu i akcji [ale nie dosłownie]. Takie samo rozwiązanie było w świetnym Pulp Fiction!!! Podsumowując Demolka zdemolowała dobre imię wspaniałego komiksu i zrobiło nie miły posmak goryczy próżności głowach scenografów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones