PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31369}

Siedmiu samurajów

Shichinin no samurai
8,1 74 203
oceny
8,1 10 1 74203
8,6 20
ocen krytyków
Siedmiu samurajów
powrót do forum filmu Siedmiu samurajów

Jeszcze nigdy nie widziałem tego filmu. Patrzac na pochlebne opinie na tym forum nabrałem chęci na to dzieło:) Mam nadzieję że sie nie zawiode...

ocenił(a) film na 10
kendo777

Właśnie sie zaczyna. Obejrzeć ten film to obowiązek, ale podziwiam jeśli ktoś wytrwa do 3:10 z niedzieli na poniedziałek... Telewizja się popisała po raz kolejny :/ Życzę powodzenia wszystkim chętnym i wytrwałym.

ocenił(a) film na 10
Qrisu_88

Szkoda, że za późno się zorientowałem... :( Chętnie bym to obejrzał po raz X. ;) Fantastyczny film! Arcydzieło! 10/10!
Gorąco polecam!

Qrisu_88

Ludzie wytrwałam ten wieczorny seans! Od godz 24:00 do 03:10! Bałam się, że usnę, ale jednak udało mi się :) nie rozumiem tylko dlaczego TVP wyemitowało ten film tak późno?

ocenił(a) film na 10
Fatum_3

Właśnie, mi też groziło uśnięcie, mimo iż film był zachwycający. Ostatnie pół godziny oglądałęm na stojąco, bo jakbym usiadł, to bym zasnął!

ocenił(a) film na 10
Fatum_3

Jak to dlaczego? Żeby jak najmniej osób obejrzało.

ocenił(a) film na 8
_Andrzej_

też obejrzałem.ale po raz kolejny skandaliczna pora emisji tak znakomitych filmów.
faktycznie chyba po to żeby jak najmniej osób obejrzało.to nie jest realizacja "misji tvp".
jedynym pozytywem(poza naturalną satysfakcją z filmu) była możliwość obejrzenia kinematografu, który leciał tuż po filmie, a także upajanie się piękną atmosferą na zewnątrz bloku o godzinie po 3.00.następował powolny wschód słońca w akompaniamencie świergotu ptaków...

None200

W pokoju, w którym oglądałam ten film, okno skierowane jest na zachód, więc o 03:00 w tymże pokoju było jeszcze ciemno, ale kiedy poszłam już spać do swojego pokoju, w którym okna skierowane są na wschód,zauważyłam, ze już zaczyna wstawać słonko. Co prawda nie było już jasno, ale zaczynało widnieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones