PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714492}

Siedem minut po północy

A Monster Calls
7,4 38 169
ocen
7,4 10 1 38169
7,7 12
ocen krytyków
Siedem minut po północy
powrót do forum filmu Siedem minut po północy

Warto!

ocenił(a) film na 8

Jestem naprawdę zachwycona filmem! Zupełnie się tego nie spodziewałam, bo wcześniej nie słyszałam o tej historii i o książce. Jak dla mnie to jeden z tych filmów, które rozkręcają się z każda minutą. Trudna tematyka i relacja dziecko-chory rodzic nie zawsze daje dobry obraz. Tu jest inaczej. Gdybym miała wskazać coś co mi nie przypadło do gustu, to momentami gra aktora w postaci Conora. Chwilami jakby nie podołał. Na plus zaliczam efekty. Bardzo przyjemnie się patrzyło na "potwora" ;) Nie chce spojlerować, wiec po prostu bardzo polecam. Całość bardzo bardzo dobra!

karolinao_o

Jestem świeżo po seansie. O filmie nie wiedziałem nic, poza jednym zwiastunem który widziałem jakiś czas temu. Kurde, mnie, faceta przed 40-tką scisnęło za gardło i nie chciało puścić a naprawdę rzadko się to zdarza na filmie. To tylko dowodzi jak piękny jest to film. Zdecydowanie polecam!

ocenił(a) film na 6
karolinao_o

To nie tylko Connor, ogólnie jeżeli miałabym jakiś minus wskazać filmu to właśnie gra aktorska. Albo postacie źlełnapisane albo źle zagrane. Postacie fatalne płaskie ani jedna nie była moim zdaniem dobrze zagrana

Ashganka

Pozwolisz że się z tobą nie zgodzę, postacie nie był fatalne były ciekawie przedstawione .

Interesujące dialogi .

A gra aktorska - Była bardzo dobra zwłaszcza Felicity Jones, oraz właśnie także Lewis'a MacDougall'a wcielającego się w Connor'a .

ocenił(a) film na 6
buterfly

Jak najbardziej ;) Każdy ma prawdo do swojej oceny ;)

Ashganka

Tak to prawda .

W jednak coraz trudniejsze jest mieć własne zdanie na tym portalu, gdyż często inni użytkownicy uważają że tylko ich zdanie jest słuszne :)



buterfly

Przepraszam za zmianę tematu, jaka to wersja językowa? Produkcja hiszpańska ale mam obawy, ze język angielski...?

MM77

Z tego co mi widom to język angielski , ale nie rozumiem jakie masz obawy .

buterfly

Osoba towarzysząca mówi tylko po hiszpańsku

MM77

Na szczęście jest lektor nie dubbing :)

MM77

Jedyne wyjście to poszukać wersji hiszpańskiej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones