PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714492}

Siedem minut po północy

A Monster Calls
7,4 38 169
ocen
7,4 10 1 38169
7,7 12
ocen krytyków
Siedem minut po północy
powrót do forum filmu Siedem minut po północy

Czy dorosły , poważny ( jak mniemam , ale być może sobie pochlebiam ;-) ) facet może obejrzeć ten film bez zażenowania i irytacji. ? Czy ten film stworzony jest także z myślą o dojrzałym widzu. ?

ocenił(a) film na 8
Andrzej_133

Dzieciom bym tego filmu nie polecał. Spokojnie możesz iść.

Andrzej_133

Jestem dorosła i zdecydowanie według mnie film skierowany był do starszej widowni i taka też stanowiła większość na sali kinowej, więc leć czym prędzej!

ocenił(a) film na 9
Andrzej_133

Film bardziej dla dorosłych, ewentualnie nastolatków, choć dziś widziałam w kinie tatę z dziećmi(koło 7-12 lat). Mi się podobał.

krewzewschodu

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Pójdę w przyszłym tygodniu obejrzeć. Oczywiście na Wasza odpowiedzialność. ! :-) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Andrzej_133

Moim zdaniem jest to uniwersalna przypowieść, która przemówi zarówno do dorosłego, jak i dziecka. Nie bez przyczyny czytelnicy książki orzekli, że to najlepszy prezent zarówno dla kobiety, mężczyzny jak i nastolatka :)

ocenił(a) film na 6
Andrzej_133

To raczej w ogóle nie jest film dla dzieci

Andrzej_133

jeśli dziecko przechodzi przez trudne chwile (znęcanie się w szkole, problemy w rodzinie itp.), to wtedy jak najbardziej. taki film powinien pomóc, ale ewidentnie to film dla typowo od 12/3 roku jeśli chodzi o temat (wiesz, dzieci są różne), ale przeciętny 8 latek raczej nie zrozumie tego filmu i jego przesłania.



heh, szkoda, że ja nie miałem takiego filmu w dzieciństwie. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones