PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714492}

Siedem minut po północy

A Monster Calls
7,4 38 167
ocen
7,4 10 1 38167
7,7 12
ocen krytyków
Siedem minut po północy
powrót do forum filmu Siedem minut po północy

8/10

ocenił(a) film na 7

Poszedłem na ten film nie wiedząc o nim kompletnie nic. Po seansie Rogue One i Underworld: Wojny Krwi musiałem zobaczyć jakikolwiek film który nie byłby totalnym badziewiem. I co? I się nie zawiodłem, film bardzo dobrze się ogląda, nie jest nudny. Polecam.

ocenił(a) film na 8
FinnBalor

Dokładnie !
I wreszcie ktoś kto nie pieje nad Rogue One (zawód roku), Dziękuję.

ocenił(a) film na 6
FinnBalor

Oj Rouge One na tle 7 części wypada znakomicie ! Siedem minut po północy, niby urzekająca historia, która mnie nie porwała. Aktorsko średni, brak emocji w scenach które miały powodować lawinę łez, jakoś takie to niemrawe było.
Ps Nie czytałem książki, sama koncepcja bardzo fajna ale to bardziej zasługa pisarza niż filmowców ;) Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 6
FinnBalor

Oj Rouge One na tle 7 części wypada znakomicie ! Siedem minut po północy, niby urzekająca historia, która została tak wyreżyserowana, że mnie nie porwała. Aktorsko średni, brak emocji w scenach które miały powodować lawinę łez, jakoś takie to niemrawe było.
Ps Nie czytałem książki, sama koncepcja bardzo fajna ale to bardziej zasługa pisarza niż filmowców ;) Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 9
Toporek1992

No cóż, każdy odbiera inaczej. Mnie Rogue 1 zawiodło, szczególnie że 7 część bardzo mi się podobała i rozbudziła apetyt. Ale badziewiem (jak autor wątku) bym jej nie nazwał. A 7 minut było blisko 10, ale plastyka opowieści mnie nieco drażniła.

ocenił(a) film na 7
kaymann

Prawda, aktorstwo nie było najlepsze, ale cały czas górowało nad R1.

ocenił(a) film na 8
Toporek1992

R1 jest o klasę lepszy od TFA, nawet nie ma co porównywać. A Siedem minut po północy też bardzo mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones