PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459974}

Siedem dusz

Seven Pounds
8,0 485 944
oceny
8,0 10 1 485944
6,0 23
oceny krytyków
Siedem dusz
powrót do forum filmu Siedem dusz

Kim był Dan

ocenił(a) film na 6

Kim był Dan i o co chodziło pod koniec filmu? Czemu do niego zadzwonił?
Mi się wydaje ze on po prostu wiedział co zrobi i miał poinformować co z jego narządami mają
zrobić. Ale nie jestem pewny.

ocenił(a) film na 10
tihomax

Było w filmie powiedziane, że są to przyjaciele z dzieciństwa. Dan miał zarządzić jego organami jak najszybciej i oddać serce Emily. Ponadto przeszczep oczu dla Ezry. Chyba ?

ocenił(a) film na 6
pitixpl

Ale konkretnej odpowiedzi na to nie ma w filmie, tylko domysły.

ocenił(a) film na 8
tihomax

Konkretna podpowiedź jest, gdy jego przyjaciel wykłóca się z Ordynatorem szpitala, aby ten dał serce Emily, a nie sugerował się kolejką do przeszczepu.
Tim nawet podpisywał papiery na oddanie narządów w obecności przyjaciela, aby ten po jego śmierci dostarczył je w odpowiednie miejsce i dopilnował wszelkich formalności z tym związanych.
Dzwonił do kolegi, aby ten odpowiednio przyjechał z dokumentami do szpitala, a serce zostało przeszczepione właśnie Emily.

ocenił(a) film na 6
negroz

Nie mogę ogarnąć kto to ten Tim...

ocenił(a) film na 10
AtramentoweSerce

Tim to główny bohater filmu, który podaje się za swojego brata, Bena;)

ocenił(a) film na 6
Mazzzi

Coś mi się tak właśnie wydawało, że to ten gł. bohater...
Dzięki :)

ocenił(a) film na 9
AtramentoweSerce

Pogięło Was? Tim jest matką Willa Smitha z nieprawego łoża. Innymi słowy Will Smith jest bękartem Puffa Deddy'ego, który będąc na wakacjach w Karpaczu bzyknął Magdę Gessler.

ocenił(a) film na 6
Lukas_Art

Co ty piszesz? Nikt na świecie nie da rady tyle wypić aby bzyknąć magdę gessler

ocenił(a) film na 9
tihomax

True story :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones